999 rezultate për

rusisĂ

Zyrtare: Borusisa Dortmund firmos me mbrojtësin e Bazelit (FOTO LAJM) Borussia Dortmund ka njoftuar se ka transferuar mbrojtësin e Baselit, Manuel Akanji. Skuadra gjermane, Borussia Dortm
Britania: Rusisa shkaktare pĂ«r shkatĂ«rrimin e demokracisĂ« Rusia po pĂ«rpiqet tĂ« “shkaktojĂ« pĂ«rçarje” dhe shkatĂ«rrim tĂ« demokracisĂ« nĂ« Britani, FrancĂ« dhe nĂ« shtetet e tjera perĂ«nd
Ban Ki-moon: SHBA dhe Rusisa të rifillojnë bisedat për armët bërthamore Shefi i OKB-së Ban Ki-moon, u ka bërë thirrje Rusisë dhe SHBA-së që të rifillojnë bisedimet për të zvogëluar arsenalin m