999 rezultate për

rumune

Shkak një shqiptar dhe e dashura rumune, sherri në lakalin e natës përfundon me 8 të plagosur Një mbrëmje tradicionale rumune përfundoi në sherr me grushte dhe me thika në Lido Tevere në Ponte San Giovanni. Dy p
Gruaja shqiptare shantazh vajzës rumune: Më jep 1000 euro të të kthej macen Një 54-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane pasi është përfshirë në një ngjarje të pazakontë, ndërsa a
Tifozja e zjarrtë e Milanit ndez atmosferën para derbit (FOTO LAJM) Pasioni i madh që Andera Tolomeiu ka për skuadrën e Milanit tashmë dihet prej kohësh. Modelja rumune është një tifoze
Shkatërrohet banda e rrezikshme e shqiptarëve: Çfarë iu gjet 7 të arrestuarëve Policia italiane ka arrestuar 7 shqiptarë dhe një italian mëngjesin e sotëm me akuzat e importimit dhe shpërndarjes së s
Theri të dashurën rumune me thikë, çudit shqiptari: E bëra nga dashuria “E bëra për dashurinë” . Kështu ka thënë para trupit gjykues shqiptari Roland Bushi i cili tre ditë më parë në Abruzzo q
E turpshme: Rumunët fishkëllejnë kundër mbajtjes së zisë për vajzën e vdekur të Luis Enriques (VIDEO) Një ngjarje e turpshme ndodhi mbrëmë gjatë fillimit të ndeshjes Rumani-Spanjë Bukuresht. Ndërkohë që lojtarët e të d
Arrestohen babë e bir në Gjermani: Si i martonin shqiptarët me rumune dhe bullgare "për letra" Dy shqiptare, babe e bir dhe një grua rumune duhet te përgjigjen para Gjykatës së Lantdit në Frankfurt për shkelje të li
Arrestohen 2 rumunë, përdornin karta krediti të klonuara Policia ka finaliuar sot operacionin policor “Credit Card Fraud”, në fushën e krimit kibernetik. Në pranga kanë rënë
Vdiq bashkë me gruan, mediat rumune nxjerrin detaje mbi aksidentin e zyrtarit shqiptar në Rumani Në mediat rumune kanë dale detaje të tjera në lidhje me aksidentin e një ditë më parë ku humbi jetën Ervin Dervina, Ofi
Mediat rumune raportojnë për aksidentin ku vdiq oficeri shqiptar (FOTO LAJM) Nga aksidenti në Rumani ku humbi jetën oficeri shqiptar i kontaktit, Ervin Dervina dhe bashkëshortja e tij, kanë mbetur
E FUNDIT/Aksident i rëndë, ndërron jetë bashkë me të shoqen oficeri shqiptar në Rumani Ka humbur jetën në Rumani oficeri i kontaktit të Shqipërisë, Ervin Delvina bashkë me bashkëshorten e tij rumune. Poli
Andreea Tolemeiu, modelja rumune që i sjell fat Milanit (FOTO LAJM) Modelja rumune, Andreea Tolemeiu gjithmonë i sjell fat skuadrës së Milanit sa herë që ajo ndodhet në stadium. Ajo ësh
Ky shqiptar me dy vajza rumune bënin namin në Greqi (FOTO LAJM) Midis tre të arrestuarve, janë dy gra rumune, dhe shqiptari Fatjon Demiri, i lindur në vitin 1989. Në këtë mënyrë, po
Kapet një ton kokainë Autoritetet rumune kanë sekuestruar gati një ton kokainë nga një anije e kapur në një plazh të Detit të Zi, sipas Agjenc
Shkatërrohet rrjeti i “eskortave” shqiptare e rumune, shumica studente Autoritetet greke kanë shkatërruar një rrjet prostitucioni që shfrytëzonte vajza të reja rreth moshës 20 vjeçare. Dër
Ish-ylli i Realit ndërpret kontratën me rumunët e Cluj Ish-ylli i Real Madrid Julip Baptista ka ndrëprerë kontratën me skuadrën kampione të Rumanisë Cfr Cluj. Braziliani i
Arrestohet vlonjati me dy karta rumune në Rinas Policia Kufitare e Rinasit arreston një shtetas për tentativë të kalimit të kufirit me dokumenta të falsifikuara. Gji
Shqiptari nga Kosova ndiqet me helikopter në Austri Një shtetas kosovar është konfliktuar me dy shtetas rumunë në Amstetten të Austrisë. Pas sherrit 42-vjeçari Jeton N., ng
Maqedonia e Veriut pret hapjen e negociatave nga presidenca rumune Ndërmarrja e kryesimit gjashtëmujor me Këshillin e BE-së nga ana e Rumanisë vjen në një periudhë më turbulente të Evropë
Reagon ambasada rumune: Nuk është i vërtetë lajmi që nuk mbështesim Shqipërinë për negociatat Ambasada e Rumanisë në Tiranë ka reaguar pas daljes së lajmit se Rumania gjatë presidencës në BE nuk do t'i japë priorit