999 rezultate për

rumani-shqiperi

Rumani-Shqipëri, akuza për shitje ndeshje Ish-futbollisti i Kombëtares rumune, Danut Lupu, ka hedhur akuza se ndeshja mes Shqipërisë dhe Rumanisë ka qenë e shitur
Rumani-Shqipëri, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Kombëtarja e Shqipërisë ka triumfuar ndaj Rumanisë me rezultat 0-1. Goli i vetëm në këtë takim u shënua nga Armando S
LIVE/ Këtu mund të ndiqni ndeshjen Rumani-Shqipëri (VIDEO) Shqipëria dhe Zvicra kanë zbritur në fushën e lojës për të zhvilluar 90 minutat e fundit në fazën e grupeve. Ndeshjen
Tifozi tenton të hyjë sot në stadium me flamur serb, ja çfarë ndodh Një tifoz serb ka tentuar që ta fus flamurin e Serbisë në stadiumin Parc Olympique Lyonnais, ku pak pas minutash do të z
Ja 5 arsye pse duhet ta ndiqni ndeshjen Rumani-Shqipëri Rrjeti sportiv prestigjioz “ESPN” së fundmi ka publikuar një analizë ku jep 5 arsyet se pse të gjithë nesër në darkë duh
Ka ende bileta për sfidën Rumani-Shqipëri në "Euro 2016" Tifozët kuqezi që ende nuk e kanë prenotuar një biletë për të përkrahur Shqipërinë në pjesëmarrjen e parë në histori në
Euro 2012, sot ndeshja Rumani-Shqipëri Shqipëria do të luajë sot në orën 20:00 ndeshjen e parë në eliminatoret e Europianit 2012, kundër Rumanisë. Ndeshja do t