999 rezultate për

rudina

Dekorimi i Mazrekut, reagon Rudina Hajdari Këshilli Bashkiak i Hasit shpalli vetëm pak ditë më parë Gafurr Mazrekun, “Qytetar Nderi”. Kjo bëri që shumë nga figu
Nga mbipeshë në elegante, si u dobësua në pak kohë Rudina Dembacaj Rudina Dembacaj është një ndër aktoret më të njohura të humorit shqiptar. Tashmë ajo është edhe një moderatore e njohur
Rudina vjen me një grim ndryshe (FOTO LAJM) Që prej ardhjes në jetë të vazjës së saj Mia është vënë re se Rudina Magjistari gjen momente të ndajë në rrjetet sociale
Transformohet Rudina Magjistari, shokon fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Ajo prej shumë vitesh drejton emisionin e pa
Rudina Dembacaj më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret e reja të humorit me një karakter shumë të spikatur dhe shumë e dashur për publikun. Ajo d
A do bëjë dasmë? Soni Malaj bën batutën epike Soni Malaj është diskutuar gjithnjë për lidhjet e saj. Ajo u martua me Mirkon vetëm pak kohë më parë, por u ndanë pas
Rudina Dembacaj pranon për herë të parë ndërhyrjet estetike Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është e njohur për profilin e hapur që ka krijuar në publik. Mbrëmjen e
Rudina Dembacaj flet për përballjen e saj me Agron Llakajn Bëhet fjalë për moderatiorn dhe aktorin e njohur Agron Llakaj e aktoren e humorit, Rudina Dembacaj. Zënka mes tyre u për
Mos e besoni po deshët por kjo është Rudina Dembacaj mbipeshë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në emisionin "Xing me Ermalin" ishte e ftuar aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj.
Rudina Dembecaj për bashkëshortin: E mora me llogari Rudina Dembacaj e ftuar në “Xing me Ermalin” ka folur si rrallëherë për bashkëshortin e saj, Aleksin me të cilin ka një
Rudina Dembecaj tregon për sherrin me Agron Llakajn: Nuk i flas më kurrë Rudina Dembecaj pati një debat pak kohë më parë me Agron Llakajn dhe ata nuk flasin më. Ama ky i fundit ishte ftuar n
Dalin pamjet, si duket Rudina Magjistari 18 vite me parë (VIDEO) I ftuar në pasditen e sotme në emisionin e Rudian Magjistarit ka qenë këngëtari i njohur Ardian Trebicka. Gjatë emisi
Rudina nuk duron dot pamjet në studio dhe mbyll sytë (VIDEO) I ftuar në pasditen e sotme në emisionin e Rudian Magjistarit ka qenë këngëtari i njohur Ardian Trebicka. Gjatë emisi
Greta Koçi pranon padashur lidhjen e Enit Greta ka thënë sot te Rudina se nuk ka një njeri në jetën e saj, pasi diku do ishin kapur nëse do kishte. “Nuk ka një
Alketa Vejsiu flet për bashkëshortin: Kam çunin më king të Vlorës Alketa Vejsiu shumë rrallë ka folur për bashkëshortin e saj. Ama këtë herë e ftuar në "Mos i fol shoferit" nga Rudina
Gafat e Rudinës nuk kanë fund, përshëndet Dr.Florin nga studio (VIDEO) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Ajo prej shumë vitesh drejton emisionin e pa
Jeni mësuar ta shihni bionde, por Rudina Magjistari duket yll me flokë të kuqe (FOTO LAJM) Është një nga biondinat tipike të ekranit shqiptar dhe duket se ka gjetur komoditet me flokët e verdhë, por Rudina Magji
Një mama si Rudina Magjistari, dedikimi për vajzën e saj do ju përlotë (FOTO LAJM) Rudina Magjistari rrallë e nxjerr vogëlushen Mia në rrjetet sociale, por së fundmi ka bërë një përjashtim. Ajo ka da
Rudina Magjistari publikon çastin magjik me Mian (FOTO LAJM) Rudina Magjistari gjithnjë është kujdesur që familjen dhe jetën private ta mbajë sa më larg ekranit. Por ajo gjithmo
Shpërthen Rudina pasi e kritikuan për Ijen e Besit (FOTO LAJM) Në një mga emisionet e saj Rudina kishte të ftuar Besin dhe gjyshen e tij tashmë të famshme Ijen. Por ndërkohë që sh