999 rezultate për

rudina

Deputetja flet hapur për fejesën me djalin misterioz: Po pres propozimin Kejdi Mehmetaj ishte e ftuar pasditen e sotme të Rudina ku përvec politikës sqaroi edhe lidhjen ose fejesën sic u hamend
Ju kujtohet Rudina e "Dy herë mat", shihni sa ka ndryshuar aktorja (FOTO LAJM) E kush nuk e kujton vajzën simpatike e gjeni, Rudina, në filmin "Dy herë mat". Por sot, ajo nuk është më një vajzë e
Sokol Balla i zë vendin Rudina Xhungës në Vizion Plus Gazetari dhe moderatori i njohur Sokol Balla, qe u largua sëfundmi nga Top Channel për në Vizion Plus, ditën e sotme ka
Kë do "vrisje" Linda Rein apo Fiorin? Roberti e thotë copë (FOTO LAJM) Robert Aliaj është një ndër personazhet më kontravers në median shqiptare. Po aq sa e ofendojnë dhe e kritikojnë aq
Rudina tregohet bujare, poston fotografi nga çastet me familjen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Magjistari vijon pushimet e saj dimërore me familjen. Ajo publikuar disa foto në rrjete s
Rudina vë në siklet këngëtarin: Pse se mban unazën e martesës? Pasi bëri bujë me dasmën e tij këtë verë, këngëtari Besnik Qaka është ftuar në Tv Klan. Por detaji që nuk i ka shpëtu
Rudina Dembacaj shijon ditët në Bruksel dhe bën vizitën e papritur tek familja e famshme Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj duket se ka kaluar disa momente mjaft të bukura së bashku me bashkëshor
Rudina Dembecaj s’i shqitet Robert Aliajt, i shkon në shtëpi në Belgjikë Rudina Dembacaj këto festa zgjodhi që t’i kalojë jashtë Shqipërie së bashku me partnerin e saj dhe vajzën e tyre Viktori
Degjeneron fjalori i Rudina Dembecaj, zbulon se ndan të njëjtin burrë me kolegen Rudina Dembacaj “ka zbuluar tradhtinë” e burrit të saj me një prej gazetareve të “Ora News”, ku përveçse kanë përplasje
Rudina Magjistari rrëfen si asnjëherë propozimin e bashkëshortit Rudina Magjistari gjithnjë është kujdesur që familjen dhe jetën private ta mbajë sa më larg ekranit, por në raste festas
Rudina Magjistari rrëfen arsyen pse nuk do ta shohim nuse E ftuar në Thumb, Rudina ka rrëfyer si rrallëherë arsyen pse nuk do të bënte kurrë dasmë, dhe sesi po i presin festat n
Sot është një ditë speciale për Rudina Dembacaj Ajo është një nga aktoret më të dashura të humorit, e së fundmi e kemi parë duke kërcyer në skenën e Dance With Me. R
Rudinës i ndodh gjëma, transformohet si mos më keq (FOTO LAJM) Ndryshimet në look janë shpezshherë të frikshme,mepërmasa të pashpjgueshme, dhe sidomos ditëve të sotme, kur grimierët b
Rudina Magjistari zbulon për herë të parë në Festival problemin shëndetsor që ka Ka startuar këtë mbrëmje nata e dytë e edicionit i 56-të i Këngës në RTSH nën drejtimin e Adi Krastës. Në një skenog
Jonida Vokshi shpërthen në lot në studion e Rudinës Aktorja dhe moderatoja e njohur Jonida Vokshi ishte e ftuar dje në emisionin “Rudina” ku foli për projektet e saja profe
Jonida Vokshi smban dot lotët në emision, e prekur si kurrë më parë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" ishte aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi e cila foli mbi projektet e f
Gafa e radhës është epike, Rudina turpërohet para Erik Fullanit Emisioni i Rudina Magjistarit është një nga më të ndjekurit në orët e pasdites. Por përveç të ftuarve interesant, ga
Dha përgjgjen epike fansat tallen keq me mbesën e Ingrit Gjonit (VIDEO) Aktorja Ana Lika është e njohur jo vetëm për shfaqjet e saj në media por edhe si mbesa e Inis dhe Ingrit Gjonit. Tashmë
Aktorja shqiptare i përgjigjet Rudinës pa turp fare: Po ngroh pi***in Mbesa e Inis dhe Ingrit Gjonit shquhet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe të hapur. Ana Lika ka postuar në Instagr
Gafat e Rudina Magjistarit skanë të ndalur! (FOTO LAJM) Rudina shquhet për elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj skenike, me çka ka arritur të lërë gjithmonë një përshtypje të mi