999 rezultate për

rudina

Nuk di të plaket! Transformimi i Rudina Magjistarit ndër vite do t'ju magjepsë (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është padyshim një ndër moderatoret më jetëgjata në ekranin shqiptar. Me një format të suksesshëm,
Niset për pushime drejt Turqisë, Rudina Magjistari "shokohet" gjatë udhëtimit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari, ka vendosur të pushojë disa ditë jashtë Shqipërisë. Ajo ka mbetur e befasua
Për herë të parë pas vdekjes së babait, Rudina Dembacaj: Je me mua (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj dha lajmin e trishtë se babai i saj u nda nga jeta. Me anë
Rudina Hajdari nuk tërhiqet, pranon krijimin e një partie të re: Më futën si vajza e Azemit! Deputetja Rudina Hajdari do të bëjë parti të re politike për të garuar në zgjedhjet e ardhshme. "Kam qenë e qartë që
U dashurua që 16 vjeçe, kush është burri i vajzës së Azem Hajdarit? (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdar
Si rrallë herë, Rudina Magjistari habit shikuesit me pamjen e re (FOTO LAJM) Rudina Magjistarin, moderatoren bjonde të emisionit të pasdites në “Tv Klan” jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjt
"Më thave shpirtin", Rudina Dembacaj humb babain (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka ndarë në Instagram lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të saj. I ati i aktores është nda
E ftuar nga Rama apo Murrizi? Rudina Hajdari surprizon në mbledhjen e opozitës parlamentare (FOTO LAJM) Në këto momente në selinë e Kuvendit të Shqipërisë po zhvillohet një takim mes kryeministrit Rama, sekretarit Basha dhe
Nga Edi Rama te Rudina Dembacaj, VIP-at që festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Në datën 4 korrik përpos Ditës së Pavarësisë së SHBA, në Shqipëri shumë VIP-a festojnë ditëlindjen Nga Edi Rama deri
Feston ditëlindjen, Mark Frroku surprizon Rudina Dembacajn (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumt
Rudina Hajdari ngre tonet ndaj Ramës: Po bën lojë me PD-në Deputetja Rudina Hajdari gjatë seancës së sotme ka vënë theksin sërish te listat e hapura, të cilat sipas deputetes janë
Ishte vetëm 16 vjeç, Rudina Hajdari rrëfen reagimin e të ëmës kur pa bashkëshortin e saj Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdar
Opozita parlamentare e përçarë? Flet Rudina Hajdari Deputetja Rudina Hajdari ka deklaruar sot se opozita parlamentare nuk është e përçarë sa i takon reformës zgjedhore dhe
Rudina Hajdari braktis PD, pranon krijimin e një partie të re politike E ftuar në RTV Ora, deputetja Rudina Hajdari foli për reformën zgjedhore dhe për mundësinë e formimit të një partie të r
"Ilaçi i shpirtit", Rudina Dembacaj zbulon pa kë person nuk reziston dot (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj publikon gjatë gjithë kohës momente të ndryshme me të voglën e saj, Viktoria e cila është dashuria më e
"Të dua shumë", Rudina Dembacaj bën tatuazh në vendin e dhimbshëm (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur t’i dedikojë babait të saj një tatuazh. “Tatto dedikuar ty babi, të
Nuk duhet humbur! Rudina Hajdari ia merr valles së Tropojës (VIDEO) Deputetja e opozitës Rudina Hhajdari teksa foli rreth karierës së saj në politikë në "E diell", ka treguar dhe një anë t
Do të largohet nga emisioni pasdites? Reagon Rudina Magjistari (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se moderatorja e njohur, Rudina Magjistari nuk do ta drejtojë
Rudina Hajdari "xhindos" Ruçin, Rama braktis Kuvendin: Kemi 700 viktima pa fajtor! Me të përfunduar fjalën kryeministri Rama, fjalën e ka kërkuar deputetja Rudina Hajdari e cila bëri një akuzë të rëndë p
Mariana Kondi i zbulon një sekret intim Rudina Magjistarit: Lindja jote... (FOTO LAJM) Emisioni “Rudina” këtë javë nisi me aktoren, Mariana Kondi dhe mbesën e saj Azia. Mariana, është bërë gjyshe për herë të