999 rezultate për

rucit

Mbesa e Gramoz Ruçit "shuplakë" Lleshajt: Nuk e meritoni postin që mbani! "Gjykoj që duhet të jepni dorëheqjen, e duhet ta bëni ju vetë, të vijë si kërkesë prej vullnetit personal; në mënyrë që
Akuzë e rëndë! Tufa zbulon pseudonimin e Gramoz Ruçit si bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit Studiusi Agron Tufa ka bërë një deklaratë të fortë për kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi. Sipas Tufës, Ruçi ka qënë ba
Debati jashtë kamerave: Rama nuk i hap telefonin Gramoz Ruçit, i kërkon ndihmë Ballës Socialisti Gramoz Ruçi është një ndër figurat më të vjetra në PS dhe që i ka mbijetuar ndryshimeve brenda selisë rozë.
Sa është pasuria e Gramoz Ruçit dhe e fëmijëve të tij? (FOTO LAJM) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi në të ardhurat e tij deklaron vetëm pagën prej 2 milionë e 600 mije lekësh në vit dhe pensio
Opozita parlamentare i jep "ultimatumin" Ruçit: Mblidh tryezën brenda 48 orësh (FOTO LAJM) Tre kryetarët e grupeve parlamentar të opozitës, Myslim Murrizi, Nimet Musa dhe Edmond Stojku ikanë dërguar një letër kr
''Ma mbyll fjalën si në komunizëm'', vijojnë replikat mes Gjuzit dhe Ruçit Tashmë replikat mes deputetit Kujtim Gjuzi dhe kryetarit të parlamentit Gramoz Ruçi nuk mungojnë sa herë që mbahen seanc
Rikthehet në Kuvend ligji që i rrezikon karrigen Berishës, Ruçit e Brahos Janë 20 deputetë të opozitës më në krye Myslim Murrizin të cilët po bëjnë përpjekje për implementimin e nismës ligjore
Deputeti sulmon hapur Gramoz Ruçin: Të të vijë turp, komunist! Një debat i fortë po zhvillohet në Kuvendin e Shqipërisë mes kryetarit Gramoz Ruçi dhe deputetit Ralf Gjoni. Teksa ky
VIDEO/ "Shoku Maliqi", Ruçit nuk i ndahet shpirti nga komunizmi Kreu i Parlamentit Gramoz Ruçi bëri një lapsus frojdian gjatë interpelancës së sotme mes deputetit Lefter Maliqi dhe min
Gjuzi i drejtohet Ruçit në Kuvend: Je krushk me Bashën, mohoje po deshe Deputeti i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka mbajtur sot fjalën në Kuvend dhe ka kritikuar kryeparlametarin Gramoz R
Kujtim Gjuzi i përvishet Ruçit: Gabimi i Berishës, që nuk të veshi me fustan Pas Rudina Hajdarit që denoncoi një kërcënim që i kishin bërë në zyrën e saj në Kryesinë e Kuvendit dhe paralajmërimit t
Vajza e Ruçit pendohet se ka votuar Veliajn, Malaj: Mjaftistë të babëzitur Ridvana Ruçi, vajza e kryetarit të parlamentit, Gramoz Ruçi ka shprehur revoltë në rrjetet sociale ndaj kryetarit të Bas
Vajza e Gramoz Ruçit shpërthen në akuza ndaj Bashkisë së Tiranës: Na e ka fut sa krahu Vajza e Gramoz Ruçit, Ridvana Ruçi me anë të një postimi në Facebook shprehet e revoltuar ndaj Bashkisë së Tiranës me në
Incident në Kuvend, dora e "hekurt" e Ruçit ndëshkon edhe Ministren e Mbrojtjes Gramoz Ruçi nuk është "dorë e hekurt" vetëm me opozitën. Gjatë seancës së sotme ai i ka ndërprerë fjalën ministres së Mb
Meta i kërkon ndihmë Ruçit Presidenti Ilir Meta i ka kthyer përgjigje shkresë-kërkesës së Kuvendit të Shqipërisë lidhur me arsyet e çdekretimit të
"Plehrë e Gramoz Ruçit", deputeti i opozitës nxirret me forcë jashtë (VIDEO) Qytetarët vazhdojnë të revoltohen ndaj deputetëve të rinj të cilët dolën nga lista e PArtisë Demokratike dhe LSI-së duke
"IT-ja, prijani, hiqjani…", tensione në Kuvend mes Ruçit dhe Finos Në seancën e sotme plenare në Kuvend, një moment acarimi u shënua mes deputetit socialist Bashkim Fino dhe kryeparlament
Fitimi marramendës i vajzës së Ruçit, për një vit 234 milion lekë (DOKUMENT) Ndonëse me një eksperiencë të gjatë në punë, të ardhurat më të mëdha në familjen e Kryetarit të Kuvendit i kanë dy fëmi
Myslym Murrizi bëhet zëvendësi i Gramoz Ruçit Myslym Murrizi do të jetë Nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë. Kështu, Murrizi do të zerë vendin e Edi Palokës në krah t
Nikollë Lesi: Rama ka vendosur të japë dorëheqjen, e foli me Ruçin dhe Ballën Kur kanë mbetur edhe një javë nga protesta e radhës e opozitës, ndërsa vendi ndodhet në një udhëkryq politik, në media k