999 rezultate për

rubla

Putin nuk ka fuqi ta ngrejë monedhën kundër dollarit Valuta ruse, rubla, ka prekur më 23 gusht nivelin më të ulët në treg kundrejt dollarit amerikan në dy vjetët e fundit.
Botërori "Russia 2018" po "zhvat" tifozët e huaj Mijëra tifozë kanë udhëtuar drejtë Rusisë për të ndjekur dhe mbështetuyr komnbëtaret e tyre, por rusët nuk po tregohen m
Sa ju kushton të ndiqni Botërorin në Rusi (FOTO-LAJM) Nga sot, jemi zyrtarisht 9 ditë përpara zhvillimit të Kampionatit Botëror të Futbollit. A planifikoni të vizitoni Rusinë
Capello largohet me darkë, por i vijnë vetëm 4 futbollistë Fabio Capello disa ditë më parë u shkarkua nga posti i trajnerit të Rusisë. Trajneri i famshëm italian nuk pati sukses m
Mundësi e mirë për të fituar: Rubla ruse ra me 22% në vetëm një ditë, dhe me 45% që nga fillimi i vitit! Për një kohë të gjatë Rusia është në çdo lajm ndërkombëtar, pasi jo me larg se javen e kaluar bëri një hap shumë të ma