999 rezultate për

ruajtur

EMRI/ 116 mijë paund fermë kanabisi, shqiptari kapet me mbathje duke e ruajtur Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë britanike pasi është kapur në një fermë ku kultivohej kanabis. 33-vjecari
Bariu rezultoi pozitiv me Covid-19, kryebashkiaku e ndihmon duke ruajtur delet Një histori e jashtëzakonshme solidariteti vjen nga Italia. Gaspare Giacalone është kryebashkiaku i Petrosino, një qytet
Viti i ri shkollor, Manastirliu bën apelin e fortë Dita e nesërme shënon nisjen e vitit të ri shkollor një vit ky ndryshe nga gjithë të tjerët. Ministrja Manastirliu th
"Mona mori lopatat për të ruajtur detin" Kryemadhi-Ramës: O desperados, mos u shqetëso! (VIDEO) Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama në foltoren e Kuvendit për çështjen e
Arrihet akordi, ylli i Realit transferohet te Milani Milani vazhdon të jetë shumë aktiv në merkato. Pasi siguroi një talent si Tonali dhe një ekspert si Ibrahimovic, i cili
Shqiptari kapet në shtëpinë e barit, sa ishte paguar për ta ruajtur Shqiptarët dhe shtëpitë e barit tashmë prej disa kohësh janë kthyer në një problem për autoritetet në Angli. Këtë her
Opozita e Bashkuar: Vijimi i dialogut politik, rruga e vetme për të ruajtur konsensusin e arritur Pasi Kuvendi miratoi marrëveshjen e arritur më 5 Qershor, Opozita e Bashkuar në një reagim të përbashkët thotë se “vijim
Rreziku vijon, ISHP vjen me thirrjen e fortë për qytetarët Instituti i Shëndetit Publik në një status në Facebook ka bërë tjetër thirrje ndaj qytetarëve për të treguar kujdes dhe
Specialistët për COVID-19: Pacientë, edhe 30 vjeçarë Koronavirusi tashmë e ka provuar se mund të jetë serioz edhe për moshat e reja. Ministria e Shendetesise raportoi sot
Shtohet numri i pacientëve tek Infektivi, 7 në terapi intensive Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 50 raste të reja dhe 1 humbje jete si pasojë e koronavirusit. Lajmi i mirë ësh
Shtohet numri i pacientëve që fituan betejën, por si paraqitet situata tek Infektivi Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 50 raste pozitive me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 13
Rudina Magjistari surprizohet me një foto të veçantë në emision (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme e ftuar në emisionin “Rudina” ishte këngëtarja Ester Hoxha. Në vitin 2016 ajo udhëtoi drejt SHBA-së d
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM) Lirimi i masave nëpër botë pas një periudhe të gjatë izolimi ka sjellë nevojën për gjetjen e zgjidhjeve të pazakonta dhe
Dhoma qelqi për tu ruajtur nga virusi: E ardhmja e restoranteve gjatë pandemisë (FOTO LAJM) E ardhmja e ngrënies gjatë pandemisë së koronavirusit besohet se do të jenë dhomat e qelqit të ndara nga njëri tjetri.
1.240 kg marihuanë u kap në Butel, droga u kultivua në Kavadar, dyshohet një 42-vjeçar nga Jegunovca (VIDEO) Nga jashtë shihen furgon me të cilët transportohen akullore, por brenda këtij objekti është sekuestruar mbrëmë 1 mijë e
Mjeku jep lajmin e mirë: Me rritjen e temperaturave Covid-19 do dobësohet Mjeku Roland Xhaxho është shëruar nga COVID-19, ndersa beson se rritja e temperaturave do e dobësojë virusin vrasës.
Këto janë produktet e kozmetikës që duhet ruajtur në frigoifer Në ditët e nxehta , asgjë nuk na shijon më shumë se një gotë uji i ftohtë apo një frut i freskët nga frigoriferi. Në
Kështu stërvitet Eros Grezda në izolim (VIDEO) Pandemia e madhe botërore e “Covid-19” i ka ndaluar të gjitha aktivitetet sportive në një pjesë të madhe të botës. Fu
Erdhi vera për Roza Latin, moderatorja në karantinë me rroba banjo (FOTO LAJM) Roza Lati, ashtu si të gjithë qytetarët është vetëizoluar në shtëpinë e saj këto ditë, duke zbatuar rregullat e vendosur
A ka tentativa për dialog nga mazhoranca? Meta flet nga Shkodra Pas publikimit tw raportit tw Venecias, Meta ka komentuar nga Shkodra. Meta tha se Venecia e ka shkruajtur Kushtetutë