999 rezultate për

ruajti

Mema: Kundërshtari ruajti gabimin tonë dhe e shfrytëzoi Me vetëm 5 pikë epërsi ndaj Kastriotit dhe 6 ndeshje deri në përfundim të kampionatit, trajneri i Tiranës, Ardian Mema n
U rikthye pasi ruajti votat e PS-së, historia e policit pervers në Shkodër Ditën e sotme opinioni publik është tronditur nga një denoncim i një nëne ku shprehej se polici B.B i kishte ngacmuar se
Dalin mesazhet, kush është futbollisti i Kombëtares që ngacmoi Greta Koçin E ftuar në "Xing me Ermalin" Greta Koçi u shpreh se vazhdon të jetë beqare. Por Greta tregoi rastin e një futbollis
Shkruajti histori me Milanin, tani Berlusconi blen klubin e ri Ish-pronari i klubit të Milanit, Silvio Berlusconi nuk ka hequr dorë nga futbolli. Tashmë raportohet se ai do të bl
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Shkruajti lamtumirën në mes të detit, zbulohet letra si në filma e të riut Dy persona janë zhdukur gjatë dy ditëve të fundit në Vlorë, ndërsa sot ekipet e shpëtimit kanë gjetur një varkë, brenda
Llullaku interviston Alijin, pasi ky i fundit shkruajti histori me klubin e tij (VIDEO) Mbrojtësi nga Kumanova Naser Aliji është bërë lojtari i parë i Virtus Entella që thërritet në një Kombëtare të parë, me
Dalin SMS para vdekjes, Astori i shkruajti shokut për herë të fundit Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, ka shokuar botën e futbollit ndërsa të gjitha ndeshjet në S
E ruajti virgjërinë për burrin e saj, por zhgënjehet nga njeriu i ëndërrave Ta mbash virgjërinë në kohët e sotme për njeriun që ti mendon se do kalosh jetën është e vështirë, kjo jo vetëm për shka
Ish-lojtari i Liverpoolit: Unë isha arsyeja që Liverpooli nuk nënshkruajti me Cristiano Ronaldon Ish lojtari i Liverpoolit, Harry Keëell ka dhënë një intervistë për mediat spanjolle ku ka theksuar se ish skuadra e tij
E DHIMBSHME/ Këto ishin momentet e fundit të Dritëroit, kërkoi letër dhe laps dhe shkruajti… Elona Agolli nëpërmjet një statusi në Facebook ka përshkruar gjestet e fundit të shkrimtarit të madh Dritëro Agolliu tek
Melanie Trump padit "Daily Mail", shkruajti se punonte si "shoqëruese e miliarderëve" (FOTO LAJM) Zonja e parë e SHBA-vë, Melanie Trump ka ngritur një padi ndaj blogut "Webster Tarpley" dhe "Daily Mail" për një lajm ku
Letra e "poetit të muzikës" që i shkruajti muzës së tij në prag të vdekjes Leonard Cohen, i quajtur poeti i muzikës, është ndarë nga jeta. Në korrik, ai i shkruaji një letër të fundit, shumë pr
Messi kërcënon Juven: "Nuk ndalemi, dua Championsin" Pas koleksionimit të La Ligas, Lionel Messi shikon drejt finales së Ligës së Kampionëve që e dërgon atë shumë pranë "Top
Sampdoria ndal Romën (VIDEO) Roma humbi një shans për të kaluar përkohësisht në krye të Serisë A, pasi u ndalën në barazim pa gola ndaj Sampdorias së
Largimi nga PR, Duzha: LSI më ruajti votat, që do m’i vidhte PD Deputeti Luan Duzha, i larguar nga Partia Republikane drejtë Lëvizjes Socialiste për Integrim sqaron arsyet pse u largua
Nishani: “Vatra” farkëtoi aleancën me SHBA dhe ruajti atdhedashurinë Presidenti i Republikës, Bujar Nishani është takuar me shqiptarët e “Vatrës” në SHBA duke vlerësuar se ky vit, ka shënua
Navas shpëton Spanjën nga humbja (VIDEO) Një gol i Jesus Navas në minutën e fundit të ndeshjes i jep barazimin Spanjës në miqësoren e Gjenevës ndaj Kilit. Kampio
Mesi shpetoi Barcelonen, Reali ruajti hapin (VIDEO) Mesi është shpëtimtari i Barcelonës edhe në ditë të vështira për skuadr&eum
Nje gjeneral shqiptar ruajti Bush nga bunkeri ne Gjermani Gjenerali i Forcës Ajrore, Tom Hobbins, komandant i Forcave Ajrore Amerikane në Europë, tregon ndërs