999 rezultate për

rrumbullaku

Lidhje me vrasësin e komisarit Lamaj? Merret vendimi për kreun e SHÇBA-së Kreu i SHCBA, Muhamet Rrumbullaku është konfirmuar në detyrë, pasi ka rezultuar i pastër në të treja shtyllat e vlerësim
Emërohet në krye të SHÇBA-së ish-drejtuesi në kohën e Berishës Muhamet Rrumbullaku është drejtori i ri i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme. R
Bizhga e Rrumbullaku dëshmojnë për shkarkimet dhe emërimet në polici Zv. Drejtori i Policisë së Shtetit, Sokol Bizhga dhe Muhamet Rrumbullaku, ish-Zëvëndës Drejtor i Përgjithshëm i Rendit d
Pronari i lokalit tregon për drekën e Frrokut me kryepolicët Pronari i lokalit ku shfaqen duke drekuar katër drejtues të lartë të Policisë së Shtetit me të dyshuarin për vrasjen e k