999 rezultate për

rrumbullakosur

U martua shpejt e shpejt, dalin fotot e Jona Spahiut nuse (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Dasma e papritur e Jona Spahiut, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Martohet moderatorja Jona Spahiu, pamjet nga festa (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Nuri i shtatzënisë? Jona Spahiu shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jona Spahiu eshte nje nga vajzat me te bukura te shoëbizit. Ajo na ka bere per vete me natyren e saj shume te qeshur.
Adelina publikon foton më të ëmbël me partnerin dhe barkun e rrumbullakosur Këngëtarja ka treguar që në fillim gjininë e tij, por edhe se si ajo kishte vendosur të mobilonte dhomën e bebit. So
Xhensila nuk kursehet, tregon barkun e rrumbullakosur si asnjëherë Besi dhe Xhensila kanë qenë gjithnjë në vëmendjen e mediave dhe nuk kishte si mos të mos komentoheshin edhe në këtë peri
5 muajshe shtatzënë, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja ka treguar që në fillim gjininë e tij, por edhe se si ajo kishte vendosur të mobilonte dhomën e bebit. So
Armina del zbuluar në televizion, shfaqet me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) Blogerja e famshme Armina Mevlani dhe bashkeshorti i saj Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet me të komentuar në Shqipër
S’e dinim fare të martuar, këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ajo është një këngëtare shumë e talentuar por që zakonisht rri larg syrit të kamerave. Blerina Braka para disa ditësh
Më në fund, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në Instagra
U martua me milionerin, Adelina ngre bluzën dhe tregon barkun e rrumbullakosur Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Xhensila më në fund tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ato janë një nga çiftet më të dashura të shoë bizz-it shqiptar. Fjalën e kemi për aktorin Bes Kallaku dhe bashkëshorten
Adelina Tahiri tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë. Para disa ditësh këngëtarja konfirmoi s
8 muajshe shtatzënë! Floriana Garo tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Floriana Garo la televizionin për t'u zhvendosur pranë të fejuarit të saj në Zvicër. Pak kohw mw parw ajo bwri publik la
Eno Popi pozon pranë partneres me barkun rrumbullakosur Eno Popi do të bëhet baba për herë të parë i një vajze. Ka qënë kolegia e tij, Arbana Osmani, e cila e ftuar në emisioni
Ami tregon barkun e rrumbullakosur në ditëlindjen e vjehrrit (FOTO LAJM) Dita e djeshme pwr Ermal Mamaqin ishte ditw feste, pasi babi i tij festoi 66-vjetorin. Vëllai i Ermalit, Ermiri ka
Amin në muajin e 8-të të shtatzënisë, Ermali i “zbulon” barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi shumë shpejtë do të bëhen prindër të një vajze. Ami e ka shijuar në maksimum këtë pritje t
Kylie Jenner kapet “mat” me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Lajmet për shtatzaninë e saj kanë pushtuar mediat rozë, ndërkohë që bukuroshja Kylie Jenner ende nuk ka konfirmuar nëse
Në pritje të fëmijës së dytë, Ami shfaqet me barkun e rrumbullakosur Amarda Toska, një ndër prezantueset më të bukura të ekranit shqiptarë është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Ajo ësh
Emina Cunmulaj tregon barkun e rrumbullakosur me bikini! Modelja Emina Cunmulaj duket se ka vendosur të relaksohet dhe të shijojë shtatzëninë e saj duke shijuar disa ditë në pla