999 rezultate për

rrugore

Aksidentohet makina e Policisë Rrugore (VIDEO) Një makinë e Policisë Rrugore është përfshirë në një aksident gjatë mbrëmjes së sotme. Në foton e publikuar nga “Harta D
Ky 100 eurosh e mori më qafë shqiptarin nga Kosova (VIDEO) Policia e Tiranës vazhdon aksionet për goditjen e rasteve korruptive ndaj punonjësve të policisë. Më datë 08.04.201
Policia shpall në kërkim kreun e PD-së në Lushnje Hetimi Policia Tiranës ka shpallur në kërkim kreun e PD-së në Lushnje, Muslim Murrizi. Mësohet se hetime ndaj tij ka
Përkrahës të VMRO-së fshijnë gjuhën shqipe nga tabelat rrugore (FOTO LAJM) Disa tabela dhe shenja të qarkullimit rrugor janë vandalizuar nëpër rrugët e Maqedonisë. Shikuesit tanë kanë dërguar
"Sa hipa o burrë", policia vendos 352 gjoba në 60 minuta (VIDEO) Policia rrugore vazhdon aksionin Blic në të gjithë vendin ku burime zyrtare pranë saj bëjnë me dije se janë vendosur plo
Policia bën kërdinë, brenda një muaji vendosen 40277 gjoba Policia e Shtetet ditën e sotme ka bërë me dije detajet dhe shifrat e një muaji në kuadër të operacionit “Blici Rrugor”,
Arrestohet 28-vjeçari në Librazhd, 10 euro për të shmangur gjobën Policia e Librazhdit ka vënë në pranga një 28 vjeçar pasi ka tentuar ti japë ryshfet punonjësit të policisë me qëllim që
Falja e 140 mijë gjobave, ja si të verifikoni detyrimin online Drejtuesit e mjeteve mund të verifikojnë nëse kanë gjoba të prapambetura nga policia rrugore ose Drejtoria e Shërbimit t
Arrestohet malazezi në Shkodër, 5 euro për të shmangur gjobën Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas pasi ka tentuar ti japë ryshfet punonjësit të policisë rrugore me qëlli
Protesta e PD-së shqetëson drejtorin e hotel "Rogner", ja debati i fortë me shefin e Policisë Rrugore (FOTO LAJM) Një debat i ashpër ka ndodhur me shefit të Policisë Rrugore për Tiranën Ervin Hasrama dhe drejtorit të një hoteli privat
“Ti e di si rregullohen punët në Shqipëri”, turpi i Policisë Rrugore me jetën e të aksidentuarit Ditën e sotme Policia ka arrestuar dy oficerë të policisë rrugore, pasi kanë falsifikuar ekspertimin e një aksidenti rru
Çfarë po ndodh me Policinë Rrugore? Njeri kapet me prostituta dy të tjerë me mashtrim Ditën e sotme policia ka arrestuar dy oficerë të policisë rrugore, pasi kanë falsifikuar ekspertimin e një aksidenti rru
DETAJET/ Polici i Rrugores përfitonte 50 deri 150 euro nga klientët e prostitutave që kontrollonte (FOTO LAJM) Policia Shkatërroi dje një grup të mirëfilltë kriminal të shfrytëzimit të prostitucionit, ndërkohë që detaje të tjera ka
Tmerr i shoferëve dhe mik i pronarëve të parkingjeve private, kush është polici rrugor që drejtonte rrjetin e prostitutave në Tiranë? Policia e Tiranës shkatërroi dje një rrjet prostitucioni, i cili kontrollohej nga një polic. Në aksionin e koduar “Free
Lehtësohen procedurat, ja mund paguani nëse ju bllokon rrotën Policia Bashkiake e Tiranës Policia Bashkiake ka lehtësuar procedurat për qytetarët për të kryer pagesat për kundërvajtjet rrugore në qytetin e Tira
Tentoi t’i jepte 1 mijë Lekë ryshfet policisë, arrestohet shoferi në Berat Vazhdojnë aksionet e policisë për të goditur rastet e “Mitëdhënies” dhe sipas raportimeve nga policia orëve të fundit ja
I jep policit 20 euro, arrestohet 23-vjeçari nga Fieri Ka menduar se mund t'a shmangë gjobën duke paguar policin, por i riu nga Fieri nuk e kishte parashikuar reagimin e forca
20 mijë Lekë për t’iu shmangur testit të alkoolit, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një drejtues automjeti i cili drejtonte automjetin në gjendje të dehur dhe ka tentua
Kapet taksisti pa licencë në Gjirokastër, ryshfet policit për t’i shpëtuar gjobës (VIDEO) Policia e Gjirokastrës ka ndaluar sot një shofer taksie nga Durresi pasi ka rezultuar se punonte pa liçensë, dhe për t’i
Ja si t’i shpëtoni gjobave të Policisë Rrugore Këngëtarja Zajmina Vasjari përmes një postimi në rrjetet sociale propozon një mënyrë se si mund t’i shpëtoni gjobave të
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së