999 rezultate për

rrugor

Aksident i rëndë rrugor, lëndohen tre persona Jemi vetëm dy javë brenda vitit të ri dhe shumë aksidente kanë përgjakur rrugët. Një aksident i rëndë ka ndodhur dje
Tentuan të korruptonin policinë, shoferët dalin zbuluar Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar dy persona të cilët kanë tentuar të korruptonin punonjësit e Policisë Rrugore.
Policia rrugore u bën "zborin" shoferëve: Heq 48 patenta dhe vendos 1150 gjoba Polícia e Tiranës ka vijuar kontrollet në rrugë kundër shoferëve problematikë. Policia Rrugore shkruan se vetëm për
Aksident i rëndë rrugor, një i vdekur dhe dy të lënduar Gjashtëdhjetë e tre vjeçari V.A nga fshati Piperevë ka humbur jetën në aksidentin që ka ndodhur rreth orës 13:20 të hënë
Shoferë të këqinj! 2500 të arrestuar dhe 400 mijë gjoba në 2019 Mbi 2500 persona u arrestuan gjatë 2019 si shkaktarë aksidentesh, si drejtues automjetesh në gjendje të dehur apo si sho
"Rrugorja" në aksion, çfarë ndodhi me shoferët 24 orët e fundit (VIDEO) Policia rrugore vijon masat në të gjitha rrugët urbane, interurbane, por edhe ato rurale për parandalimin e aksidenteve
Pezullohen 6 patenta, çfarë ndodhi mbrëmë në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Policia e Shtetit ishte përqëndruar mbrëmë në rrugën interurbane Tiranë-Durrës me radar për të parandaluar aksidentet rr
Makina përplas 10 vjeçarin në Durrës Një 10 vjecar është përplasur nga makina ditën e sotme në Durrës. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Ven
Forca të shumta policie në rrugë, këto akse do të "blindohen" më 1 janar Gjithnjë për festa në të gjitha akset rrugore bëhet rrëmujë për shkak se njerëzit dalin që të gjithë dhe madje konsumojn
Nuk pyeti për "rrugoren", i riu e pëson keq Policia e Lezhës ka arrestuar një person i cili rezultonte në kërkim për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor ësh
Policia u heq patentën 16 shoferëve: Ecnin me 174 km/h Në ditët e festave konsumimi i alkoolit shtohet, por Policia Rrugore shprehet se ka marrë të gjitha masat që të disiplin
"2019 vit zie", shifra alarmante nga aksidentet tragjike në Shqipëri (VIDEO) Numri i aksidenteve në Shqipëri vijon të mbetet më i lartë se vitin e kaluar, pavarësisht rritjes së masave ndëshkimore.
Aksident i frikshëm në Indonezi, humbin jetën 24 persona Një aksident tragjik në Indonezi u mori jetën 24 personave ndërsa 13 të tjerë janë raportuar të plagosur. Autobusi isht
Bënte manovra në rrugë, policia kap të riun me të kaluarën e errët Një 30 vjeçar është kapur sot në Tiranë pas një ndjekje nga policia e cila kishte marrë informacione për manovra të rrez
Tapë në timon, shoferi i Benzit i merr jetën këmbësorit Teksa ka qenë duke kapërcyer rrugën, një person ka humbur jetën në Elbasan pasi është përplasur nga një automjet. Ngj
Ndaluan dhe parkuan në vendin e gabuar, rrugorja procedon 840 shoferë (VIDEO) Policia rrugore në Tiranë gjatë 24 orëve të fundit ka proceduar 840 mjete për shkak të parkimit në vendin e gabuar.
I shoqëroi për në shkollë, Rama bën gafën e madhe me dy fëmijët (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka shoqëruar për në shkollë dy vogëlushët të cilët i shpëtuan tërmetit tragjik të 26
Përplasi këmbësorin dhe ia mbathi nga vendi, kapet 43 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 43 vjeçar i cili ka aksidentuar një person dhe ka tentuar të largohet. 33 vjeçari
Policia kap mat shoferin me 204 km/h në autostradë: Familja ka nevojë për ty (VIDEO) Policia Rrugore ka vijuar kontrollet në rrugë duke u bërë apel shoferëve që të mos ecin me shpejtësi në rrugë, pasi janë
"Tapë" në timon dhe të çmendur pas shpejtësisë, arrestohen 4 drejtues mjetesh Si rezultat i kontrolleve nga ana e Policisë Rrugore janë arrestuar katër persona në Durrës dyu prej të cilëve në kushte