999 rezultate për

rrugor

Aksident tragjik në Rrogozhinë, makina përplas për vdekje një 3-vjeçar Një aksident i rëndë rrugor është shënuar këtë mbrëmje në Rrogozhinë, ku për pasojë ka humbur jetën një fëmijë rreth 3 v
Makina përfshihet nga flakët gjatë lëvizjes në aksin Prrenjas – Librazhd Një incident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Prrenjas – Librazhd ku një automjet në lëvizje është përfshirë ng
Aksidentohet makina e Policisë Rrugore (VIDEO) Një makinë e Policisë Rrugore është përfshirë në një aksident gjatë mbrëmjes së sotme. Në foton e publikuar nga “Harta D
Super aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Ky aksident zinxhir ka shkaktuar përplasjen e 5 a
Ky 100 eurosh e mori më qafë shqiptarin nga Kosova (VIDEO) Policia e Tiranës vazhdon aksionet për goditjen e rasteve korruptive ndaj punonjësve të policisë. Më datë 08.04.201
Policia shpall në kërkim kreun e PD-së në Lushnje Hetimi Policia Tiranës ka shpallur në kërkim kreun e PD-së në Lushnje, Muslim Murrizi. Mësohet se hetime ndaj tij ka
Përkrahës të VMRO-së fshijnë gjuhën shqipe nga tabelat rrugore (FOTO LAJM) Disa tabela dhe shenja të qarkullimit rrugor janë vandalizuar nëpër rrugët e Maqedonisë. Shikuesit tanë kanë dërguar
"Sa hipa o burrë", policia vendos 352 gjoba në 60 minuta (VIDEO) Policia rrugore vazhdon aksionin Blic në të gjithë vendin ku burime zyrtare pranë saj bëjnë me dije se janë vendosur plo
Kur Shqipëria e viteve '30-'40 kishte më të zhvilluar transportin ajror se atë rrugor (FOTO LAJM) Fillesat e aviacionit në Shqipëri janë të lidhura me organizimin ushtarak të vendit. Në ligjin e vitin 1920 për organ
Në 60 minuta, policia vendos 374 gjoba për shoferët në të gjithë vendin Policia Rrugore vazhdon aksionin në të gjithë vendin, ku ka zhvilluar të ashtuquajturin “Blici Rrugor” ku për një orë në
10 mijë lekë policit për të shmangur gjobën, në pranga 42-vjeçari nga Maqedonia Policia e Elbasanit bën me dije se është goditur një tjetër rast i mitdhënies dhe në pranga ka rënë një 42-vjeçar nga Ma
Kapen 110 kg marijuanë në Greqi, 2 të arrestuar Policia greke bën me dije se ka kapur 110 kg marijuanë në aksin rrugor Kakavijë-Janinë të fshehur në një automjet si dhe
Policia bën kërdinë, brenda një muaji vendosen 40277 gjoba Policia e Shtetet ditën e sotme ka bërë me dije detajet dhe shifrat e një muaji në kuadër të operacionit “Blici Rrugor”,
Arrestohet 28-vjeçari në Librazhd, 10 euro për të shmangur gjobën Policia e Librazhdit ka vënë në pranga një 28 vjeçar pasi ka tentuar ti japë ryshfet punonjësit të policisë me qëllim që
Falja e 140 mijë gjobave, ja si të verifikoni detyrimin online Drejtuesit e mjeteve mund të verifikojnë nëse kanë gjoba të prapambetura nga policia rrugore ose Drejtoria e Shërbimit t
Arrestohet malazezi në Shkodër, 5 euro për të shmangur gjobën Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas pasi ka tentuar ti japë ryshfet punonjësit të policisë rrugore me qëlli
Protesta e PD-së shqetëson drejtorin e hotel "Rogner", ja debati i fortë me shefin e Policisë Rrugore (FOTO LAJM) Një debat i ashpër ka ndodhur me shefit të Policisë Rrugore për Tiranën Ervin Hasrama dhe drejtorit të një hoteli privat
TRAGJEDI/ Dy shqiptarë humbin jetën në një aksident rrugor në Itali Dy shqiptarë kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur në Itali. Dy makina “Mercedes Benz” u përplasën me n
PROSTITUCIONI/ Përgjimet që zbuluan policin rrugor: “Më duhet një ‘taksi e mirë’ për 2 shokë nga Maqedonia” Zbardhen përgjimet që çuan në arrestimin e efektivit të policisë rrugore, Elton Shtrepi, i cili u kap pak ditë më parë b
PROSTITUCIONI/ Gjykata lë në burg policin rrugor, 4 taksitët dhe 2 femrat tutore Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë me burg për 4 taksistët e klanit të shfrytëzimit të prostitucionit dhe shp
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.