999 rezultate për

rrugicat

Elegante e plot sharm, Ivanka shkëmben puthje në rrugicat e Italisë (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj, Jared Kushner mbërritën në Romë për të marrë pjesë në dasmën e mikeshës së tyre Mis
Insigne dhuron "show" në rrugicat e Napolit (VIDEO) Lorenzo Insigne është duke u argëtuar nën shoqërinë e fëmijëve në rrugicat e Napolit, shkruan Albeu.com. Italiani ka
"Ligjbërësit" e natës në rrugicat e Tiranës nga Flori Gurra - Prej vitesh, ndryshime nga më të ndryshmet kanë ndodhur në këtë qytet, duke filluar që nga kryeta
Yllka Mujo: Pse ma hoqën rolin e prostitutës te "Rrugicat që kërkonin diell" Ndoshta zyshat e saj të Liceut e parandjenë që Yllka Mujo do të ishte një këngëtare e shkëlqyer, prandaj edhe këmbënguln
Rikthehen protestat e dhunshme në Athinë Ka eskaluar në akte dhune protesta në kujtim të revoltës studentore që u shkel me tanket e juntës ushtarake të kolonelëv
Rrugicat më të bukura nëpër botë (FOTO LAJM) Qytetet dallohen në varësi të asaj çfarë ato përfaqësojnë në brendësinë e tyre. Historia, terreni, ndërtesat dhe çdo që
"Tingujt e Çarshisë", një javë këngë, valle, traditë, kulturë Duke nisur nga dita e sotme, në Çarshinë e Vjetër të Shkupit do të dëgjohen këngë shqip dhe do të kërcehen valle shqipta