999 rezultate për

rrugeve

“Vëllai im ha dhé, ata që qëlluan bredhin rrugëve”, motra e Indritit me apel të fortë mes lotësh Motra e Indrit Çelës, Eranda kërkon drejtësi për vëllain e vrarë në punën e tij. Në një lidhje telefonike nga Greqia në
Maxhoranca rrëzon 8 dekretet e Metës: Vijojnë projektet e rrugëve të florinjta Ashtu siç pritej, maxhoranca ka rrëzuar të gjitha dekretet e Metës mbi ligje dhe koncensione duke i lëna ato në fuqi siç
Tentohet të përdhunohet natën punonjësja e Bashkisë Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me publikimin e denoncimeve në Facebook. Ditë e sotme, Berisha ka publikuar një d
Bleona Qereti "lëpihet" rrugëve të Barcelonës, e për këtë ka një shpjegim (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet s
Një "Jaguar" dhe një "Audi" shkaktojnë kaos rrugëve të Londrës (FOTO LAJM) Një 25 vjeçar është duke luftuar me vdekjen në spital pasi u përfshi në një aksident spektakolar gjatë mbrëmjes së djesh
Gara në mes të qytetit: E pësojnë keq "kamikazët" e rrugëve (VIDEO) Nata është një ankth i vërtetë për banorë të Unazës së Madhe të Tiranës pasi një numër i madh drejtuesish makinash shkoj
Tapë në timon, policia arreston "kamikazët" e rrugëve (VIDEO) Policia rrugore në kryeqytet ka arrestuar 17 persona të cilët drejtonin automjetin në gjendje të dehur dhe pa leje qarku
Oriola Marashi shëtit topless rrugëve të Ibizës ? (VIDEO) Një grup modelelesh, fotografësh dhe këngëtarësh shqiptar të cilët kanë mardhëni të mira shoqërore janë mbledhur në Ibiz
Mërgimtarët nga Zvicra "harbohen" rrugëve të Prishtinës Ardhja e mërgimtarëve, përveç se ka bërë familjet që të shmallen dhe ka shkaktuar trafik në Kosovë, po shfaq edhe një fe
"Të gjejnë vrimë dhe të futen" , Rama prezanton një forcë speciale për të fortit e rrugëve Kryeministri Edi Rama në daljen e tij të sotme me gazetarët, ka zgjedhur që të komentojë disa drejtime të qeverisjes, me
"Ça me i bo detyrës", policët mbështesin Stresin rrugëve të kryeqytetit (VIDEO) Emri i Stresit kohët e fundit ka qenë një ndër më të lakuarit në showbizz-in shqiptar. Fillimisht ishte dënimi në bur
"Xhihani" shëtit rrugëve të Prishtinës (VIDEO) Aktori turk Erkan Pettekaya ka ardhur në Kosovë. Aktori do jetë i ftuar në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli” – em
Dikur ruanin dhitë në mal! Politikanët që krekosen sot rrugëve me makina luksoze Shqipëria, vendi ku politikanët pasurohen në kurriz të popullit dhe po më propagandë u shpërlan mendjen se po i shpëton
Lajm i keq për shqiptarët, Serbia shtrenjton taksat e rrugëve Kuvendi i Serbisë sot ka miratuar amendamentet e Ligjit për Taksat për Përdorimin e Mallrave Publike, me këtë rast është
Rama u bën premtimin e madh tropojanëve: Asnjë hidrocentral tjetër mbi Valbonë Kryemimistri Rama dha një premtim të madh për tropojanët. Ai tha se përveç atyre dy hidrocentraleve që janë duke u ndërt
Rama nga Gjirokastra: Ka ardhur koha që PD të tretet rrugëve Kryeministri Edi Rama ka vijuar turin elektoral në Gjirokastër. Kreu i qeverisë, e nisi fjalën e tij duke ironizuar grum
Dybala mes katër rrugëve Deri një vit më parë Paulo Dybala ishte ylli më premtues i Juventus, por fatkeqësisht, situata ka ndryshuar. Argjent
Clinton dhe Albright do të shëtisin rrugëve të Prishtinës për 20 vjetorin e lirisë së Kosovës Është bërë publike agjenda zyrtare e shënimit të 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Nga data 11 deri
Rita Ora nxjerr barkun e formuar rrugëve të Londrës Rita Ora u ngjit në skenë për vitin e shtatë radhazi në 'Capital FM Summertime Ball' të shtunën. Dhe ajo dukej në su
Kim Kardashian befason të gjithë me veshjen e saj rrugëve të Kalifornisë (FOTO LAJM) Kim Kardashian braktisi sytjenat teksa doli në darkë me motrën e tij Khloe. Ylli i "Keeping Up ith Kardashians", 38 v