999 rezultate për

rruget

Në rrugët e kryeqytetit qytetarët ironizojnë votimet false të 30 qershorit (FOTO LAJM) Në rrugët e kryeqytetit qytetarët ironizojnë votimet false të 30 qershorit me mesazhet "Voto Bablokun", "Voto 184", "Vot
Zjarri sapo është ndezur, Valtana Ademi tregon se çfarë do të ndodhë në Shkodër Pritet që mitingu elektoral i Edi Ramës në Shkodër të mos kalojë pa momente tensioni këtë të enjte, ndërsa kryetarja e b
Rrugët më të frikshme por edhe më të bukurat (FOTO LAJM) Gati për një udhëtim me makinë që nuk do ta harroni kurrë? Vendosni me imagjinatë veten tuaj në një nga këto shtrirje av
Letër vetes! Mënyra për të arritur tek rehatia afatgjatë Ke filluar të ndjesh se jeta jote ka një qëllim dhe që permasat e ëndrrave të tua duhet ti arrish. Madje pa vetëdije nd
LIVE/ Rrugët e Liverpool janë skuqur, mijëra tifozë po festojnë me skuadrën Liverpool është duke festuar fitimin e titullit më prestigjoz të Europës për klube. The Reds arritën të mposhtin skuadrë
"Dita pa makina", këto janë rrugët ku nuk do lejohet qarkullimi nesër në Tiranë Me rastin e festës së 1 qershorit, Bashkia e Tiranës ka parashikuar që të zhvillohet po ashtu dhe dita pa makina në krye
260 milion euro për 30 km, Rama: Rrugët tona më cilësore, prandaj kushtojnë aq Edi Rama ka reaguar dhe kundrejt akuzave lidhur me shifrën rekord të dhënë për dy rrugë 30 km, me një shumë prej 260 mil
Franceska Jaçe shpërthyese në rrugët e Londrës (FOTO LAJM) Françeska Jaçe po i kalon disa ditë pushimi në Londër. Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe është shfaqur shumë
Këto janë makinat që kanë çmendur mafien ruse (FOTO LAJM) Mafia ruse sot mund të jetë bërë më e rafinuar e të ketë arritur nivele të larta, por vitet 90 kanë qenë kulmi i dhunës
Shqiptarët paguajnë 160 milion euro për rruget, qeveria harxhon më pak: Po të tjerat ku shkojnë? Shqiptarët paguajnë taksa direkte për rrugët gjatë një viti fiskal më shumë se sa qeveria shpenzon për mirëmbajtjen dhe
Të gjitha rrugët kryesore me pagesë! Plani i "paparë" Rama-Balluku për shqiptarët Përveç autostradës Tiranë-Durrës, qeveria ka në plan të japë me koncesion të gjitha akset kryesore të vendit duke bërë q
Tifozët e partizanit "pushtojnë" rrugët e Tiranës, nisen drejt Selman Stërmasit (VIDEO) Tifozët e Partizanit janë organizuar të gjithë për të shkuar drejt stadiumit "Selman Stërmasi", në vigjilje të derbit të
Putini nxjerr tanket dhe avionët nëpër rrugët e Moskës (FOTO LAJM) Rusia ditën e sotme ka përkujtuar 74-vjetorin e fitores ndaj Gjermanisë naziste. Sheshi i Kuq i Moskës është mbushur me
Njerëz apo miza? Rrugët e Amsterdamit janë të tejmbushura (VIDEO) Që tifozët e Ajax janë ndër më të çendurit në Europë nuk ka nevojë të diskutohet. Video më poshtë e vërteton më së miri
Ariu shfaqet nëpër rrugët e Prizrenit (VIDEO) Arinjtë kanë filluar të bëhen problem shumë i madh për banorët e fshatrave të Prizrenit, që së fundmi kanë raportuar se
Përgjaken rrugët shqiptare, aksident në Kryqëzimin e Gjadrit Një aksident i rëndë ka ndodhur në segmentin Lezhë – Shkodër. Një person me inicialet N. GJ, 76 vjec ka humbur jetën,
Ngjarje e rëndë, një shqiptar i plagosur në rrugët e Gjermanisë Një shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri në qytetin Ëupertal në Gjermani, në një ngjarje të ndodhur më dat
Bllokohen rrugët nga opozita Opozita ka nisur bllokimin e rrugëve për dy orë në akset kryesore rrugore në të 12 qarqet e vendit, dhe jo vetëm pikat k
Sot, Basha dhe Kryemadhi bllokojnë rrugët në 12 qarqe Në kuadër të vendimit për të përshkallëzuar aksionin, opozita vendosi të zgjerojë hartën e bllokimit të rrugëve. Ndryshe
Basha dhe Kryemadhi pas takimit: Nesër caktojmë detyrat e qeverisë tranzitore, bllokohen rrugët Ka përfunduar pas rreth një ore takimi mes Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit në selinë e LSI-së, pas të cilit ata bënë