999 rezultate për

rruges

Sherri për miliarda shkaktoi plumba dhe gjak, 120 familje lihen në mes të rrugës Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës konfliktin mes dy ndërtuesve në Tiranë, të cilët kanë lënë në mes të rrugës pl
Çarja e rrugës së Borshit në dysh, KLSH nis verifikimin e procedurave të ARRSH Kontrolli i lartë i shtetit ka ngritur një grup kontrolli për të verifikuar të gjithë proçedurën e realizuar për punim
Çarja e rrugës në Borsh, PD: Rama nuk mban asnjë premtim, mendon vetëm për vete dhe oligarkët Ish-deputetja demokrate Nada Meçorapaj ishte sot në segmentin e rrugës në Borsh, i shembur pas reshjeve të para në zonë.
Rrëshqitje dherash në aksin Elbasan-Përrenjas, radhë në dy krahët e rrugës Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, janë shkaktuar rrëshqitje dherash në aksin rrugor Elbasan-Përrenjas në fshatin
E shkrumbuar totalisht, makina shpërthen në flakë në mes të rrugës Njw makinw wshtw përfshirë nga flakët pasditen e sotme, në aksin Korçë-Pogradec. Ngjarja ndodhi afër fshatit Bulgarec
Reshjet e shiut shkaktuan "kaos" në vend, ARRSH njoftim për situatën e rrugëve ARRSH ka njoftuar se gjatë natës ka pasur reshje të dendura shiu në të gjithë vendin dhe si pasojë ka pasur rënie gurësh
Gjendet i pajetë në mes të rrugës 50 vjeçari në Fier Një 50-vjecar nga Vajkani i Fierit është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës mëngjesin e sotëm. Policia bën me di
Vetëm 49-vjeç! Padagogu bie nga çatia, humb jetën rrugës për në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. Është ndarë nga jeta pedagogu i filozofisë në Universitetin e
Taksia kthehet përmbys mes rrugës, aksident i rëndë mes Tiranës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Bulevardin "Zhan d’Ark" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se në ak
"Më kanë plagosur me armë", arrestohet 52 vjeçari që gënjeu në spital Ngjarja e mbrëmjes së djeshme, ku një 52-vjeçar deklaroi se ishte plagosur me armë zjarri nga persona të paidentifikuar
Nuk kaloi në finale, Enxhi Nasufi shpërthen ndaj Festivalit të Këngës (FOTO LAJM) Enxhi Nasufi ndonëse kishte një nga këngët më të pëlqyera, nuk arriti të kalojë në finalen e "Festivalit të Këngës". Për
1.188 miliard euro, përse u anulua tenderi Milot – Fier Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka anuluar tenderin e rrugës Milot-Fier me vlerë 1.188 miliardë euro, ashtu si
Pse anglezët kanë timonin në të djathtë dhe ecin në anën e majtë? Pyetja pse anglezët e kanë timonin në krahun e djathtë, gjë që i bën të ecin në të majtë të rrugës, është ndoshta një ng
Atentat ndaj "Leksit të Drurëve", gjendet një makinë e djegur afër rrugës së Matit Një atentat me armë zjarri ka ndodhur sot në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të restorant "Bezhi". I plagosur ka ndodhu
"Nuk kemi alternativë tjetër përveç rrugës evropiane", Zaev: Të sigurt në identitetin maqedonas Të sigurt në identitetin maqedonas do t’i lëvizim gjërat, porositi kryeministri Zoran Zaevi në publikimin në Fejsbuk, pa
Humbi kontrollin, 55 vjeçari përplas makinën me karrocën Një aksident mësohet ka ndodhur ditën e sotme, rreth orës 14:00, në qytetin e Divjakës. Shtetasi A. N., 55 vjeç, banu
Përleshje mes policisë dhe qytetarëve në mes të rrugës, një person mbetet i plagosur (VIDEO) Një person është plagosur me armë zjarri në mesditën e së martës në rrugën e Pejës në Fushë Kosovë, dhe plagosja erdhi p
Qëllohet për vdekje në mes të rrugës aktori i njohur amerikan Vritet me armë zjarri në mes të rrugës në Teksas aktori i njohur amerikan Eddie Hassell. Ylli 30-vjeçar, i njohur për
Një person gjendet i pajetë në mes të rrugës në Elbasan Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të mërkure në Elbasan. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen 5 Maj,
Ndalohet kalimi te "Shqiponja", si devijohet trafiku dhe rrugët alternative për të hyrë e dalë nga Tirana Rrethrrotullimi i doganës, apo siç e mori emrin së fundmi “Sheshi Shqiponja”, pas heqjes së simbolit kombëtar, tanimë nu