999 rezultate për

rruge

EMRI/ E përplasi dhe e la në mes të rrugës, ndërron jetë në spital 40 vjeccari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar aksin rrugor Fushë Krujë-Milot ku ka mbetur mbeti i plgaosur një perso
"Lambo, Audi e BMW", makinat super luksoze bllokojnë trafikun për një selfie (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një grup burrash krijuan trafik në një ndalesë në një rrugë të ngjeshur në Londër, në mënyrë që të
Ç'të bën gruaja, Princ Harry kapet "mat" në mes të rrugës si një njeri i thjeshtë (FOTO LAJM) Princ Harry-t po i shijon jeta civile ose të paktën këtë kuptojmë nga fotoja e fundit e paparacëve. Të dielën, ai u p
Leipzig luajti mbrëmë me fanella të ndryshme, zbulohet arsyeja Trajneri i Leipzig, Julian Nagelsman shpjegoi arsyen pse skuadra e tij kishte vesur ato fenalla për herë të parë në ndes
Sulmohet këngëtari i famshëm, e grabisin me thikë në rrugë (FOTO LAJM) Ish ylli i One Direction është përfshirë në një incident në Hampstead, Londër. Këngëtari, Harry Styles raportohet se gra
Tronditet qyteti shqiptar, dyshohet për të paktën një viktimë Gjilani është tronditur nga të shtëna të shumta armësh gjatë mesditës së sotme. Nga të dhënat e para mësohet se nga t
Të çmendur apo të guximshëm? Sportistët garojnë mbi liqenin e ngrirë (VIDEO) Prej tre ditësh po zhvillohen garat mbi liqenin e ngrirë të Baikal në Siberi. Me qindra sportistë nga e gjithë bota k
Ky Shën Valentin ka tërbuar rininë, plasin skenat e turpshme në mes të rrugës (FOTO LAJM) Shën Valentini u festua në mënyrë të çmendur nga të rinjtë britanikë. Ata u argëtuan deri në orët e para të mëngjesit, k
"Fluturuan" me dyfishin e shpejtësisë së lejuar, çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë Policia i ka bërë thirrje personave në timon, që të mos nxitojnë në rrugë duke u bërë burim aksidenti për veten dhe për
Haland e bën rrugë, gjen sërish golin (VIDEO) Erling Haaland nuk di të ndalet. Talenti norvegjez ka shënuar përsëri me fanellën e Borussia Dortmundit. Sulmuesi
Haradinaj paralajmëron Kurtin: Nëse e heq taksën i ndajmë rrugët shumë keq Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar shkëputje të raporteve me Albin Kurtin nëse largon taksën
Pa rrugë, pa ujë, pa shëndetësi, fshati në Tiranë i harruar nga Veliaj Kamera e emisionit "BOOM" në RTV Ora ka udhëtuar në fshatin Kërçukje, aty ku e vetmja gjë pozitive është natyra, pasi in
Stuhi, borë dhe acar: Çfarë pritet të ndodhë në ditët në vazhdim në Angli (FOTO LAJM) Pas stuhisë “Ciara”, Britania e Madhe po përballet me acarin dhe dëborën që ka mbuluar vendin. Mirëpo, duket se nuk do t
10 rrugët më "dramatike" në botë, edhe fare afër Shqipërisë (FOTO LAJM) Nga rrugët e vështira malore plot me dëborë dhe shtigje të rrëmbyeshme me ndërprerje, e deri te rrugët zigzage të shkret
Heqja e taksës i hap rrugë dialogut Kosovë-Serbi Bisedimet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë ka kohë që janë pezulluar, e rifillimin e dialogut mes dy shteteve e kanë kërkuar
Alketa: E vërteta e rrugës se si arrita të shkoj në Sanremo (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka rrëfyer rrugën se si arriti të shkojë në festivalin e Sanremos. Në një intervistë për Opinion ajo tha s
Gjueti makinash luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në rrugët e Tiranës Gjatë natës ka patur kontrolle dhe drager në rrugën interurbane "Tiranë-Elbasan" për të parandaluar aksidentet rrugore q
Borë si në Alaskë: Komuna hap tunele në Kamenicë për ta liruar rrugën (FOTO) Temperaturat e ulëta, reshjet e borës dhe erërat e fuqishme kanë shkaktuar probleme të mëdha në shumë komuna të vendit.
Segmentin Sauk-Teg e kthejnë në pistë avioni, çfarë ndodhi mbrëmë me shoferët që "fluturuan" në rrugë Edhe pse kontrollet vijojnë çdo natë, shoferët duket se nuk tremben as nga gjobat e as nga policia. Mësohet se në seg
E rëndë, tri motra kryejnë vetëvrasje dhe lënë një letër ku akuzojnë të vëllanë Tre motra vranë veten në Torino për një çështje trashëgimie. Piera, Valeria dhe Gabriella Ferrero, i dhanë fund jetë