999 rezultate për

rrugĂ

Pasi s'i përzuri dot nga rruga, Rama i prerë: S'ka leje për pensionistët! Nga nesër dalja për të bërë pazar do të bëhet me leje dhe autorizim. Aplikimi do të behet nëpërmjet portalit e-alban
Doli nga rruga prej lagështisë, trajleri përplaset me mbrojtëset anësore Një trajler ka dalë ditën e sotme nga rruga dhe është përplasur mbrojteset anësore. Sipas informacioneve paraprake, a
Makina del nga rruga, në gjendje të rëndë drejtuesja e mjetit Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Gramsh, pranë fshatit Meshan. Një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ës
Aksident në Tiranë, makina del nga rruga e përplas dy kalimtarë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë pak orë më parë. Rreth orës 19:10, në "Yzberisht" , në rrugën "Kadri Rroshi
"Do jesh gjithmonë rruga e jetës sime", Robert Berisha bën deklaratën e papritur ndaj Norës (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, Nora Istrefi u bë pjesë e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Ajo ishte e ftuar për të bërë të l
"Rruga me gjemba e Ballkanit Perëndimor", çfarë do të ndodhë me negociatat? Që kur është bërë e qartë se politika e zgjerimit nuk është funksionale, shtrohet pyetja, nëse do të vlejë formula se “p
Benzi luksoz del nga rruga në Lezhë, përfundon i shkrumbuar në flakë Një Benz luksoz ka dalë nga rruga mëngjesin e sotëm në zonën e Balldrenit. Mercedes Benzi ka humnbur kontrollin duke
Rruga Kardhiq-Delvinë, KLSH kallëzon për shkelje Sonila Qaton Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar për shkelje në Prokurorinë e Tiranës ish-drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqi
Trajleri del nga rruga në Librazhd, shpëton mrekullisht shoferi Rruga Elbasan Librazh dhë në vijim për Prenjas vijon të mbetet burim aksidentesh pasi ditët e fundit janë regjistruar di
Dalin dokumentat, rruga në Tiranë merr emrin e një krimineli? (FOTO LAJM) "Aspak e vërtetë! Mashtrim banal, por djallëzor! Vëllanë e Mark dhe Arben Frrokut e nderoi Partia Socialiste e Edi Ramës
Rruga "përpin" autobusin, 6 viktima e dhjetëra të plagosur (VIDEO) Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur pasi një gropë e madhe “gëlltiti” një autobus
Iu duk rruga si pistë avioni, policia "u tregon vendin" shoferëve (VIDEO) Policia rrugore ka pezulluar 17 leje drejtimi gjatë mbrëmjes së djeshme për shkak të shpejtësisë së lartë në drejtimin e
Përlot Jozefina Topalli: Kur po lindja vajzën, te rruga kalonte arkivoli i babait tim Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka treguar një moment prekës të jetës së saj. E ftuar në emisionin “Rudina” në
I hodhi granatën Tushes, zbulohet rruga që ndoqi autori për t'i shpëtuar prangosjes Më shumë se 50 telefonata janë regjistuar në sallën operative të policisë, të cilët kanë dhënë informacion për lokalizim
Rruga e Kombit: Koncesionari arkëtoi më shumë para se plani, por nuk investoi as gjysmën “Albanian Highway Concesion”, kompania që ka kontratën e koncesisonit për Rrugën e Kombit ka arritur që vetëm në 9 muajt
Makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën, humb jetën shoferi Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në fshatin Gjorm të Kurbinit. Një automjet tip veturë mësohet se ka dalë nga rru
"Lambo" luksoze del nga rruga dhe bie në kanal në Shkodër (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Shkodër ku një makinë luksoze tip "Lamborghini" ka dalë nga rruga e
Autobusi i linjës Tiranë-Athinë del nga rruga, plagosen shoferët (VIDEO) Një autobus i linjës Tiranë – Athinë ka dalë nga rruga gjatë natës në aksin rrugor Memaliaj–Tepelenë, në vendin e quajtu
Basha: Dënoj sulmet rrugaçërore të Ramës në drejtim të Kosovës "Dënoj sulmin rrugaçëror të Edi Ramës kundër liderëve politikë të Kosovës..." Sulme rrugaçërore i ka cilësuar kryetar
Haradinaj i përgjigjet Ramës: Nëse të dhimbsen kosovarët hiq taksën tek "Rruga e Kombit" Kryeministri Rama ka bërë deklarata të forta sot ndaj liderëve të Kosovës duke thënë se ata i ishin futur një rrugë qorr