999 rezultate për

rrufesh

Shpjegimi i psikologut: Martesat e vona janë më të lumtura se të hershmet (FOTO LAJM) Gjithkush e kërkon dashurinë, por për fat të keq jo të gjitha marrëdhëniet përfundojnë me fund të lumtur. Kjo ndodh s
Nesër mot i nxehtë, pasnesër rikthehet shiu dhe rrufetë në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se nesër do të jetë mot i nxehtë
Shpjegimi i psikologut: Martesat e vona janë më të lumtura se të hershmet (FOTO LAJM) Gjithkush e kërkon dashurinë, por për fat të keq jo të gjitha marrëdhëniet përfundojnë me fund të lumtur. Kjo ndodh s
I rrufeshëm Liverpool, zhbllokon rezultatin përballë Portos (VIDEO) Liverpool e ka nisur majft mirë sfidën përballë Porto në Anfield. Është mesfushori i ardhur këtë sezon Keita ai që
Stuhi rrufesh në Shkodër, plagosen 3 shtetas "Kthesa" e madhe e motit ka sjellë jo vetë ulje temperaturash por edhe reshje shiu dhe rrufe. Shkodra është prekur n
Stuhi e pazakontë rrufesh në Tiranë, frikësohen banorët Pas stuhisë së shiut dhe breshërit pasditën e djeshme, Tirana u trondit mbrëmë nga stuhi të frishme shiu, bubullima e ve
Nëse keni plane për fundjavë lexoni motin Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. IHK nj
Spektakël rrufesh në qiellin e Kalifornisë (VIDEO) Zyrtarët e Forcave Patrol të Kalifornisë kanë filmuar një spektakël të vërtetë më rrufe në qiellin e Kalifornisë në Shte
BEOGRADI NE ALARM / Thaçi, Mustafa dhe Veseli po përgatisin një sulm të rrufeshëm (FOTO LAJM) "Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kryeministri Isa Mustafa dhe kryeparlamentari, Kadri Veseli, po përgatisin një sulm
Mos e humbisni super-golin e Pedro Rodriguez (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës, Pedro Rodriguez, është autor i një goli fantastik gjatë grumbullimit me Kombëtaren spanjolle. Kat