999 rezultate për

rrufeja

Pamje të frikshme, futbollistin e godet rrufeja gjatë ndeshjes (VIDEO) Pamje të frikshme vijnë nga Brazili teksa një futbollist gjatë një ndeshje futbolli është goditur nga rrufeja duke kriju
Rrufeja godet një shkollë në Cërrik Rrufeja ka goditur një shtyllë elektrike afër një shkolle në Cërrik. Bëhet e ditur se 4 nxënës, janë lënduar por ndod
Bariu shqiptar u vra nga rrufeja, babai i tij tenton të vetëvritet Moti i keq i disa ditëve më parë i cili i ka kushtuar jetën një të riu shqiptar. Në Luginën e Kilkisë është gjetur tr
Tragjike, bariu shqiptar vritet nga rrufeja në Greqi Greqia është duke përjetuar një mot të keq që prej ditës së djeshme, i cili i ka kushtuar jetën një të riu shqiptar.
Kur të godet rrufeja (FOTO LAJM) Një goditje rrufeje mund të shkaktojë dëmtime të mëdha dhe madje edhe vdekje në hapësirën e vetëm disa milisekonda. P
Rrufeja godet një burrë në qendër të Kuçovës Rrufeja ka goditur një 60 vjeçar në Kuçovë. I Moshuari Bilbil Asllani ka qenë në qendër të qyteti kur është goditur nga
Po kulloste bagëtitë, goditet nga rrufeja 47 vjeçari në Pukë Një tjetër i plagosur na rrufeja për këtë muaj është regjistruar në Shqipëëri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Malain
Po kulloste bagëtitë, ky është 22-vjeçari që u godit për vdekje nga rrufeja Ditën e djeshme moti i keq i mori jetën një të riu vetëm 22 vjeç. Viktima është 22 vjeçari nga Lazarati, i identifi
Tragjedi, 22 vjeçari nga Lazarati goditet nga rrufeja Një tragjedi ka ndodhur ktë pasdite në fushën e Luginës së lumit Drino, afër fshatit Bulo. Mësohet se 22-vjeçari Xhul
Si rrufeja goditi mes arës 3 persona njëherësh, zbardhen detajet I goditi rrufeja ndërsa lëviznin me traktor, vdes gruaja, dy burra plagosen rëndë. Një rrufe ka goditur tre persona
2 të plagosur, pamjet e vendit ku rrufeja i mori jetën një gruaje në Shkodër (VIDEO) Sot rrufeja goditi 3 persona në zonën e Dajc të Bregut të Bunës, ku një prej tyre humbi jetën. Për pasojë, kanë mbetu
Zbulohet emri, kush është gruaja që u godit për vdekje nga rrufeja në arë Ditën e sotme një stuhi me rrufe ka shkaktuar dy të lënduar dhe një viktimë në fshatin Sukaj, në Dajç në Shkodër. Ng
Rrufeja godet tre persona, dyshohet për një viktimë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Në fshatin Sukaj të Dajçit të Shkodrës ka rënë rrufeja dhe janë plagosur
Paton mendon rikthimin tek Milani Aleksandre Pato ka mall për Milanin. Një dëshmi e kësaj deklarate është një përgjigje në “Instagram” ndaj një tifozi, i
E godet rrufeja, vdes 62-vjeçari në Korçë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një shtetas është goditur nga rrufeja duke e lënë atë pa jetë. Ngjarja e rën
Rrufeja godet shtëpinë, pamje të rralla nga Florida (VIDEO) Një video dramatike shfaq momentin kur një rrufe godet një shtëpi në Florida. Ngjarja ndodhi në zonë e Daytona Bioeach m
Futbolli afrikan në zi, talenti 21-vjeçar goditet nga rrufeja dhe humb jetën Fatbollisti nga Afrika e Jugut, që luan me klubin Maritzburg United, u godit nga një rrufè gjatë një ndeshjeje, teksa ed
Vdes 14-vjeçari në Mirditë, e godet rrufeja teksa fliste në celular Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Troje, në njësinë Administrative Kthellë në Mirditë. Një 14-v
Tragjedi, rrufeja bie mbi Kishë, 16 persona humbin jetën Të paktën 16 persona kanë humbur jetën dhe mbi 140 të tjerë kanë mbetur të plagosur brenda një kishe në Ruanda. Viktimat
Frikë në ajër, momenti kur avioni goditet nga rrufeja (VIDEO) Avionët goditën shpesh nga rrufetë gjatë uljeve apo ngjitjeve të tyre, por në pak raste ato kuptohen nga pasagjerët.