999 rezultate për

rrotull

Makina u rrotullua disa herë, Woods është me fat që është gjallë (FOTO & VIDEO) Kampioni i golfit, Tiger Woods, ka nisur të reagojë pasi iu nënshtrua një operacioni intensiv të martën. Woods u aksi
Jeep shënon 80 vjetorin me dy super modele (FOTO LAJM) Jeep ka hedhur në treg versione speciale të SUV-ve Renegade dhe Wrangler për të shënuar 80 vjetorin e saj. Të dy mund
Tronditet Shkodra, breshëri plumbash drejt një lokali Policia e Shkodrës është ngritur në këmbë mbrëmjen e sotme pasi të shtëna armësh janë dëgjuar në këtë qyte. Ngjarja k
Benzi përplaset me autobotin në Durrës Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën hyrëse të qytetit bregdetar të Durrësit, pranë stacionit të trenit.
Messi realizon supergolin e parë për këtë sezon (VIDEO) Barcelona po luan në këto momente ndaj Gironës një miqësore në prag të fillimit të sezonit të ri. Dhe ashtu siç prite
Makina i rrotullohet 180 gradë në ajër, gjen vdekjen 35 vjeçari shqiptar Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një shqiptari në Itali. Makiana e tij sipas mediave fqinje, ka dalë nga rrug
Real Madridi po i vjen "rrotull" rinovimit me Casemiron Titullar i padiskutueshëm në formacionin e Zinedine Zidane, mesfushori brazilian, Casemiro nuk ka rinovuar ende me Real
Aksident i rëndë në aksin Gjilan-Prishtinë, rrotullohet ambulanca Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Gjilan-Prishtinë. Një ambulancë është vetaksidentuar pasi ka humbur kontrolli
Aksidentoi makinën luksoze në rrethrrotullimin e "vdekjes", si humbi jetën i riu Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e ditës së sotme ku një 28 vjeçar humbi jetën. Ngjarja tragjike ndodhi në rreth
Rrethrrotullimi absurd që po merr jetë njerëzish Numri i të vdekurve në aksidentin e mbrëmjes së hënë në rrethrrotullimin e Kolonjës arriti në 2. Viktimat janë dy të rin
Çifti vdes 5 minuta pas ceremonisë, dasma kthehet në mort Një çift amerikan vdiq tragjikisht në Teksas 5 minuta pas përfundimit të dasmës së tyre. Harley Morgan, 19-vjeç and Rhia
Goli ndaj Tottenhamit, ish-sulmuesi i kombëtares italiane akuzon Higuainin për kopje (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain gjeti rrugën e rrjetës në miqësoren e sotme ndaj Totenhemit, që u fituan nga këta të fundit me rezultati
TRAGJEDIA/ Bie avioni, asnjë i mbijetuar (FOTO LAJM) 9 persona humbën tragjikisht jetën të dielën në veri të Suedisë, pasi avioni me të cilin udhëtonin u rrëzua fare pak koh
Helikopteri tmerron pacienten duke e rrotulluar (VIDEO) Një grua në Arizona pati marrë disa dëmtime dhe në shpëtim të saj shkuan forcat e emergjencës dhe një helikopter. Bëh
Incidenti në Kanë nxjerr zbuluar modelen (FOTO LAJM) Yjet e kinematografisë por jo vetëm janë kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë që nga fillimi i Festivalit të Ka
Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD-së, vendoset të bllokohen rrugët çdo të enjte Mbledhja e kreut të Partisë Demokratike ,Lulzim Basha me kryesinë dhe kryetarëtë e degëve ka përfunduar . Vendimi më
Ndryshon protesta e opozitës, ky është plani për nesër Duke se Partia Demokratike do të ndryshojë mënyrën e protestave ku shpesh herë jemi parë ta demostrojnë para Kuvendit ap
Makina u rrotullua disa herë në ajër, humb jetën mjeku shqiptar Një mjek 66 vjec ka gjetur vdekjen në një aksident në Itali. Ngjarja tragjike është regjistruar në autostradën A25 pa
Vjen një lajm i mirë për autostradën Tiranë-Elbasan, hapet për qarkullim një krah Autoriteti Rrugor shqiptar njofton se duke nisur nga data 14 mars do të hapet njëri krah i autostradës Tiranë – Elbasan.
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të ruhet nga një konflikt që vjen rrotull prej kohësh Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Hëna dhe Venusi do të kenë ndikim të favorshëm