999 rezultate për

rrota

Së shpejti makinën do t'i ngasim me mouse Tashmë duket se do të kemi makina që mund dhe t’i ngasim vetëm me një mouse. Një model i tillë në dizejnimin e parë i
Tavë patatesh me salçiçe Përbërësit 500 gr salsiçe 1 kg patate 2 kokë qepë 2 lugë biber i kuq 2 karrota 2 lugë miell 0,5 dec
Goditja fatale/ Makinës i del goma dhe fluturon mbi kokën e motoristit (VIDEO) Një motoçiklist ka humbur jetën kur një veture i doli rrota nga vendi dhe fluturoi drejt e në kokën e motoçiklistit, që
Tifozi i çmendur i Gjermanisë, me traktor për në Rusi (VIDEO) Rreth 1 milion turistë pritet të vizitojnë Rusinë gjatë Kampionatit Botëror të futbollit, me një pjesë të madhe të tyre
Njihuni me mrekullitë e karrotës Karrotat janë të pasura me beta karrotën, vitamina A,B,C,K dhe E. Së bashku me kosin në një smoothie janë të pazëvendësu
Shpageta me mish e perime Përbërësit 250 gr shpageta 2 karrota 1 preshë 100 gr kaçkavall 100 gr përshutë 2 vezë 3 decilitra krem qumështi
Gjithçka mbi super vlerat e lëngut të karrotave Vlerat e karrotës po dhe lëngu i saj janë të jashtëzakonshme. Nëse lexoni se çfarë ndikimi ka në organizëm e sigurt nuk
Pasagjerët shohin tmerr me sy, piloti e ul avionin pa rrotat e para (VIDEO) Pasagjerët e një avioni të kompanisë Saudia ka parë tmerr me sy kur piloti u detyrua të ulej në tokë pa rrotat e para.
E pasur me vlera të shumta ushqyese, njihuni me mrekullitë e karrotës Karrotat janë të pasura me beta karrotën, vitamina A,B,C,K dhe E. Së bashku me kosin në një smoothie janë të pazëvendësu
Kombinimi i këtyre ushqimeve përmirëson shikimin dhe ju pastron mëlçinë Kombinimi i mëposhtëm i tre ushqimeve përmirëson shëndetin, pamjen dhe shëron mëlçinë. Ai përmban portokall, karrota
Krem çorbë me kungullesha Përbërësit 500 gr kungullesha 1 karrotë 2 patate 1 kokë qepë 1 decilitër ajkë 1,5 decilitra supë viçi
Ulërima e dhimbshme e tregtares: Më mori djali rrugët e kurbetit (VIDEO) Ditën e sotme u mbajt protesta e biznesit të vogël kur tregtarët e këtyre biznesëve mbyllën dyqanet e tyre për rreth një
Bëhuni gati për qentë udhëzues emoji, gjymtyrë proteze dhe karrige me rrota (FOTO LAJM) Apple dëshiron që emojit e saj të jetë më përfshirës. Gjigandi teknologjik ka propozuar shtimin e 13 emojave të rinj
Fitimet nga tarifa në Rrugën e Kombit: Mbi 10 milionë në vitin e parë Shqipëria ka vendosur që të vë tarifë për veturat që kalojnë nëpër rrugn e kombit. Pagesa për vetuar do të jetë pesë eu
20 vite në karrige me rrota, takon pas shumë vitesh të birin dhe i përlot të gjithë “Jeta të vë përballë sfidave dhe ti duhet të dish ti përballosh ato. Lum ato që gjejnë forcë”. Dhe një prej tyre ësht
Neymar "kopjon" shkencëtarin që ndërroi jetë, por shikoni çfarë i komentojnë ndjekësit Sulmuesi Neymar prej më shumë se 2 javësh ndodhet në Brazil aty ku po rikuperohet pas operacionit që kreu në këmbën e dj
Hysaj prezanton bishën e re me rrota (VIDEO) Ai po jeton një moment të magjishëm me Napolin, konkurrenca për kampionat, vendi i parë dhe formacioni titullar i sjelli
Marrota thyen ëndërrat e tifozëve për blerjen e Kane Lajmi që ka bërë më shumë bujë në këtë fillim-javë, ishte ai i ofertës së Juventusit prej 250 milionë eurosh, për të sje
Ariu "shërbëtor", shtyn invalidin në karrigen me rrota (VIDEO) Një burrë që ka trajnuar tre arinj kur ishin këlyshë të vegjël tani po shtyhet në një karrige me rrota nga një prej kafs
Kjo sallatë mund t’ju ndihmojë të humbni peshë Sallata trengjyrëshe, me karrotë, trangull dhe rrepkë të bardhë mund t`ju ndihmojë në përshpejtimin e udhëtimit tuaj dr