999 rezultate për

rroshi

Çfarë e shpëtoi nga burgu Elvis Roshin Ish-kreu i Bashkisë së Kavajës, i prekur nga dekriminalizimin, do të kryejë 60 ditë punë me interes publik. Ky ishte
Elvis Roshi për herë të parë pranon akuzat: Gabova Ish-kryetari i bashkisë së Kavajës Elvis Rroshi për herë të parë ka pranuar akuzat se ka falsifikuar dokumentat për form
Fshehu emrat dhe dënimet, Elvis Roshit i dërgohet dosja në Gjykatë Ish-kryebashkiakut Elvis Roshi i është dërguar dosja ditën e sotme nga Prokuroria e Tiranë në gjykatë. Elvis Rroshi
Ish-ministri për dezertimin e komandove: Shkak kryesor, pagat e ulëta Edhe ish-ministri demokrat, Besnik Mustafaj ka reaguar pas lajmit të publikuar në Albeu.com për dezertimin e 4 komandov
Denoncimi: Tokat në bregdetin e Spillesë i mori fisi i Elvis Rroshit Policia zbuloi skandalin e 36 hektarë toke në bregdet e cila ishte tjetërsuar. Përfitues e kësaj toke janë familjarë
Skandali me tokat në bregdet, përfitues ishte edhe Elvis Roshi Policia e Shtetit ka arrestuar dhe ndaluar 10 zyrtarë dhe ish-zyrtarë publikë, si dhe eshte shpallur në kërkim një tjetë
Nishani flet për shkarkimin e Rroshit: Pres që Gjykata t’i dorëzojë vendimin që ka marrë Zgjedhjet në Kavajë po vonohen për shkak se Gjykata Kushtetuese nuk i ka dorëzuar Presidentit vendimin që ka marrë, për
DENONCIMI/ "Banda e Elvis Rroshit shkatërron plazhin e Golemit!" Ish-kryeministri i vendit , Sali Berisha, përcjell shqetësimin e qytetarëve ‘dixhital’. Së fundmi ai ka postuar një stat
Zbardhet votimi në Kushtetuese, ja gjyqtarët që rrëzuan Elvis Rroshin Është zbardhur lista se si kanë votuar gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese në vendimin e marrë sot për rrëzimin e kërkesës
Berisha: Ja ku po i ndërton pallatet Elvis Rroshi në Kavajë… Ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një tjetër denoncim në Facebook ku kësaj herë tregon për ndërtimet pa leje që t
Ankimimi i Roshit për shkarkimin nga Rama, ironizon Ristani: Kush do e hajë akulloren? Ditën e sotme pritej që në Gjykatën Kushtetuese të shqyrtohej kërkesa për kryebashkiakut të Kavajës Elvis Roshi, por kjo
Elvis Rroshi kërkon shfuqizimin e shkarkimit nga Rama Nesër në Gjykatën Kushtetuese shqyrtohet padia e Elvis Rroshit për të shfuqizuar vendimin e qeverisë për shkarkimin e ti
Berisha zbulon dokumentit që vërteton se Elvis Rroshi nuk është shkarkuar nga Rama Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një dokument i cili sipas tij vërteton faktin që Rama në të vërtetë nuk e ka
DENONCIMI/ "Elvis Rroshi shet drogë në gjimnazet e Kavajës" Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka publikuar një mesazh denoncues në llogarinë e tij në Facebook. Sipas këtij mesazhi,
Paloka: Rama i përulet Elvis Rroshit, e mban kryetar bashkie edhe pa mandat Deputeti i PD-së, Edi Paloka sot në një konferencë për mediat akuzoi kryeministrin Rama se ka shkelur ligjin e dekrimina
Heqja e mandatit, Rroshi e dërgon në Kushtetuese Ish-kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Rroshi, ka kundërshtuar heqjen e mandatit të tij nga KQZ. Me anë të avokatit të tij,
Theodhori Sollaku flet për Elvis Roshin: Ja pse është i pafajshëm I ftuar në panelin e emisionit Opinion është edhe Theodhori Sollaku, si avokat i kryebashkiakut të Kavajës Elvis Rroshi,
Blushi-Ramës: Ti je pronari i Rroshit e Dakos. Bashkëpunon me krimbat për votat (VIDEO) Ben Blushi ka shpërthyer ndaj kryeministrit Rama, duke i thënë në Kuvend se ai është një frikacak, i cili për të blerë v
DEKRIMINALIZIMI/ Kërkesa për mandatin e Tahirit, Selamit dhe Rroshit mbërrin në KQZ Kërkesa e Prokurorisë për heqjen e mandatit të deputetëve Shkëlqim Selami, Dashamir Tahiri dhe kryebashkiakut të Kavajës
"Për tritolin që më shpërtheu në shtëpi dyshoj tek kryetari i bashkisë Kavajë, Elvis Rroshi" Dritan Kanapari, iu vu një sasi lënde plasëse e llojit tritol në derën e jashtme të banesë. Ai tregon se si e mori vesh