999 rezultate për

rrokullisur

Vdes një serb në Mitrovicë Një person ka vdekur dje pasdite në malet e fshatit Patok Mala në veri të Mitrovicës pasi është rrokullisur rimorkio e n
Traktori merr jetë në Mitrovicë Një person ka humbur jetën në Mitrovicë pasi është rrokullisur me traktor. Prej lëndimeve që të marrë ai ka vdekur në ve
Aksident i rëndë në magjistralen Podujevë-Prishtinë (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur në magjistralen Podujevë-Prishtinë, saktësisht në fshatin Lluzhan. Në fotografitë e siguruara
Vdesin 3 kosovarë në Itali Aksidenti vdekjeprurës që ndodhi në rrugën Siena- Bettolle, në zonën Casetta të Italisë, la të vdekur dy kosovarë dhe nj
Vushtri/ Vdes një person, rrokulliset me traktor Polcia e Kosovës bën të ditur se ditën e kaluar ka ndodhur një vrasje aksidentale në Vushtri. Sipas policisë personi në
Aksident në aksin Prishtinë-Podujevë (VIDEO) Sot rreth orës 17:10 ka ndodhur një aksident në aksin Prishtinë-Podujevë. Një makinë është rrokullisur dhe ka dalë ng
Aeroplani përplaset me kamionin, disa të plagosur Të paktën 8 persona janë plagosur rëndë si pasojë e përplasjes së një avioni me një kamion në pistën e aeroportit Ndërko
Rrokulliset makina, plagosen tre gra Një aksident ka ndodhur sot në autostradën Tetovë - Shkup, pranë fshatit Zhelinë. Makina e tipit BMW-X5 është rrokull
Aksident rrugor në rrugën Prishtinë-Gjilan Një aksident pa pasoja në njerëz ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Prishtinë-Gjilan. Mësohet se një kamion transport
Humb kontrollin e traktorit, vdes 39 vjeçari Një 39 vjeçar ka vdekur ditën e djeshme pasi ka humbur kontrollin mbi traktorin e tij. Policia e Mitrovicës shpjegon se