999 rezultate për

rrogave

PD: Rama nuk do të mbajë premtimet e dhëna Partia Demokratike sulmoi krzeministrin e ri Edi Rama se nuk po përmend më disa prej premtive të bëra gjatë fushatës. Në
Rritja e rrogave, Majko: Berisha po luan të “zgjuarin” Deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko quan të paprecedentë vendimin e kryeministrit në largim Sali Berisha rritjen
Berisha firmos rritjen e rrogave Kryeministri Berisha firmosi sot rritjen e pagës minimale në nivelin 11.3%. Përmes profilit të tij në Facebook, kreu i q
Cana dhe Bogu titullar, Ujkani në stol Lorik Cana projektohet nga minuta e parë për ndeshjen e sotme në Xhenova mes vendësve të drejtuar tashmë nga Balardini d
Berisha: Do rrisim rrogat dhe pensionet Në këtë fillim vere, qeveria vendos të rrisë rrogat dhe pensionet në vend. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Ber
Berisha premton rritjen e rrogave dhe pensioneve Qeveria po përgatit vendimin për rritjen e rrogave dhe pensioneve. Kështu është shprehur kryeministri Sali Berisha në mb
Berisha prezanton buxhetin e 2012-s Në mbledhjen e sotme të Qeverisë, Kryeministri Berisha ka prezantuar buxhetin e vitit 2012, duke deklaruar se ai është m
Berisha: Do rrisim pagat dhe pensionet Qeveria do të rrisë sërish rrogat dhe pensionet dhe do të bëhen përpjekje maksimale për të mos rritur borxhin publik, k
Berisha: Taksat nuk do rriten Para pak ditësh Fondi Monetar Ndërkombëtar sugjeroi se rritjen e taksave dhe ngrirjen e veprimeve për rritjen e pagave
Thaçi premton rritjen e rrogave Ministri i Kulturës, Memli Krasniqi, është krenuar të enjten se për 10 ditë ka arritur të bind shefin e tij që të nënshk
Berisha: Divjaka, e bukura e dheut Kryeministri Sali Berisha, në mbrëmje është ndalur në Divjakë, ku ka prezantuar kandidatin e “Aleanca për qytetarin” pë
Berisha sulmon Ramën: Slogani kundër shqiptarëve Në vijim të fushatës elektorale kryeministri Berisha ka prezantuar kandidatin e koalicionit “aleanca për qytetarin” për
Rinumërimi i rritjes së rrogave Rritja e rrogave ka shkuar në rinumërim. Dhe në rinegociim. Më së shkurti, mbase, kështu do të mund të përshkruhej se çf
Thaçi: Vendimi për rritjen e rrogave do të implementohet Kryeministri Hashim Thaçi, ka ripërsëritur qëndrimin e Qeverisë së Kosovës, se vendimi për rritjen e pagave për sektorin
Berisha: Per 3 jave nis rritja e rrogave e pensioneve Në korrik rriten rrogat e pensionet. Deklaratën e ka bërë Kryeministri Sali Berisha në mbledhje