999 rezultate për

rrogĂn

Arrogant dhe mosmirënjohës! Topi rrëfen si i ka njohur Ramën dhe Metën Bamir Topi ka trazuar jo pak skenën politike në vend pas botimit të kujtimeve të tij si politikan dhe President i Republ
Haziri sulmon kolegët e politikës: Do të eleminojmë arrogancën Gjatë homazheve në varrin e ish-presdentit, Ibrahim Rugava, në 13 vjetorin e vdekjes së tij, nënkryetari i LDK-së, Lutfi
Arroganca e presidentit të Republikës së Kosovës Hashim Thaci ndaj mediave lokale nga Arta Berisha Në një interval kohor prej 15 minutash, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i tha afërsisht 100 herë «
Qytetarët "pushtojnë" emisionet e mëngjesit: Studentët thyen arrogancën e Ramës Qytetarët edhe ditën e sotme kanë vijuar të shprehin shqetësimet e tyre në emisionin e mëngjesit “Koha për t’u zgjuar”
"Arroganca s’do e ndalë rezistencën", studentët i përgjigjen Ramës Studentët prej disa orësh janë mbledhur para Ministrisë së Arsimit duke protestuar për tarifat e larta në Universitete.
Panucci refuzon të flasë për SuperSport, Ilda Bejleri: Trajner arrogant Christian Panucci ka refuzuar të flasë për “Supersport” pas ndeshjes. Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe
Kjo është Xhisiela, vajza jetime që (padashje) po trondit pushtetin arrogant të Edi Ramës (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku është vajza, e cila me dhimbjen e saj, ndoshta pa e çuar kurrë ndërmend, ka tronditur tashmë pushtetin a
Ibrahimovic: Jam arrgoant? Ska problem unë jam më i miri Sulmuesi suedez që po kalon një formë shumë të mirë te Los Anxhelos Galaksi në një farë mënyre ka pranuar se është arrog
Idrizi direkt nis sulmet ndaj Ramës, i quan arrogantë Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur pas takimit me kreun e PD, Lulzim Basha si dhe kalimin zyrtarisht të forcës politik
Tsipras është çam, deklarata e historianes shqiptare bën bujë në Greqi "Të rishikohen kufijtë e detit, varrezat dhe librat e historisë. Duhet të rishikohen edhe të drejtat e pakicës greke.
Ambasadori kosovar i thotë Haradinajt arrogant dhe i paditur Ambasadori i Kosovës në Australi, Sabri Kiçmari, ka reaguar ndaj deklarimeve dhe kritikave nga Kryeministri Ramush Harad
Ish-ministri bën thirrje të fortë: T'a rrëzojmë Ramën! Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar ashpër pas votimit të mbrëmjes së të enjtes në Kuvend për ligjin që i hap rrugë she
Rama bën sikur: Çfarë kanë shqiptarët që na quajnë arrogantë? Kryeministri Rama ka bërë një analizë të gjatë të ecurisë së punës së tij duke rikthyer stilin e fjalimeve të tij të tip
Rama shfaqet arrogant dhe nevrik para biznesit: Sekondat i ke me lekë të reja Kryeministroi Rama ka qenë mjaft arrogant gjatë takimit të sotëm me përfaqësuesit e biznesit duke theksuar se ata gënjej
Mijëra qytetarë në shesh kundër Ramës: Boll me arrogancë dhe koncensione! (FOTO LAJM) Vjon protesta e organizuar nga shoqëria civile kundër asaj që ata e quajnë arrogancë dhe shitje të vendit tek oligarkët.
Rama arrogant, nënqesh faljen që i kërkoi kuksianëve Kryeministri Edi Rama, të enjten, në studion e emisionit "Opinion" ka treguar arsyen e vetme pse u kërkoi falje kuksianë
Arroganti Rama bëhet qengj e kërkon falje për tarifën e Rrugës së Kombit Në një komunikatë LIVE në ERTV, Kryeministri Rama po flet për protestën e sotme për taksën e Rrugës së Kombit. Me një
SHËNIM/ Kur popullit i "ngrihet", s'ka kush t'ja ulë Nga Albeu.com Edi Rama, prej disa vitesh është duke abuzuar me arrogancë të plotë ndaj durimit të qytetarëve në
Të zhveshur nga arroganca, dy të qarat në publik më të famshme në Shqipëri (VIDEO) Janë të rralla rastet kur liderat tanë politikë përloten në publik. Zakonisht politikanët shqiptarë njihen për debate të
Rama nxjerr kokën e tregohet arrogant me gazetaren: Mos më shih në ëndërr! Kryeministri Edi Rama është rikthyer në formë dhe ka nisur sulmet plot ofendime dhe ironi ndaj gazetarëve. Një tjetër