999 rezultate për

rrobave

E frikshme: Detergjentët e rrobave dëmtojnë shikimin Sipas një artikulli të publikuar në gjigantin mediatik amerikan CNN, detergjentet të cilat i përdorim për të larë rrobat
5 arsye madhore pse nuk duhet t'a përdorni më zbutësin e rrobave Ka shumë njerëz që e përdorin, kjo për shkak se i jep rrobave një aromë të mirë dhe i mban më të buta. Por ju vetëm këto
Shqiptarët të fiksuar pas rrobave, cilët janë qytetet më "qeflinj" Nëse je shqiptar e di fare mirë se veshja është mjaft e rëndësishme, të paktën të këtij mendimi janë edhe statistikat më
Nëse keni kaq kohë që e keni blerë lavatriçen, duhet ta ndërroni Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
I mahniti të gjithë, por çmimet e rrobave të Norës janë shumë të kripura Nora i la të gjithë pa fjalë me veshjen e saj në dasmën e Elitës dhe Gjikos. Por mesa duket edhe cmimet që Nora ka zg
Pse duhet t’i ndryshoni pas disa kohësh elektroshtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Hiqni dorë urgjentisht nga zbutësi i rrobave, është i rrezikshëm Zbutësi kohët e fundit ka një përdorim të gjërë nga të gjitha amvisat në larjen e rrobave, por rezulton se ai nuk është
Truku i thjesht për t'i bërë rrobat e zeza të ngjajnë si të reja Amvisat theksojnë që ky truk për kthimin e ngjyrës së zezë në gardërobë sjell rezultate të shkëlqyeshme. Nevojitet ve
Largoni njollat e përditshme me produkte shtëpiake Është e vështirë të mirëmbahet bardhësia e rrobave, dhe ende më i vështirë është procesi i heqjes së njollave apo i zver
Brenda garderobës marramendëse të mamit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi në Snapchat një video ku na tregon dollapin e të ëmës dhe ne të gjithë u bëmë zileqare. Dolla
Mos u mundoni, 5 sekrete për larjen e rrobave në lavatriçe Të lash rrobat në lavatriçe edhe pse duket e thjeshtë në fakt ka vështirësitë e veta Jo vetëm kaq por ndonjëherë duh
Shpëtoni njëherë e mirë: Si të ruani ngjyrën te rrobat e zeza Amvisat theksojnë që ky truk për kthimin e ngjyrës së zezë në gardërobë sjell rezultate të shkëlqyeshme. Nevojitet ve
Studimi perfekt për amvisat, të bësh punë shtëpie të shpëton jetën Na duhet të bëjmë punët e shtëpisë por i zvarrisim e i zvarrisim për ditën, javën, muajin tjetër. Kjo kur bëhet fjalë pë
I trullosi të gjithë me lookun në Oscars, sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës? Nën moderimin e Ledion Liços, dje në Top Channel u bë një emision i quajtur "Oscars on Top" për të komentuar çmimet Oska
Largimi i njollave të zakonshme me produkte shtëpiake Është e vështirë të mirëmbahet bardhësia e rrobave, dhe ende më i vështirë është procesi i heqjes së njollave apo i zver
Ruani ngjyrat e rrobave të zeza me këtë truk të thjeshtë Amvisat theksojnë që ky truk për kthimin e ngjyrës së zezë në gardërobë sjell rezultate të shkëlqyeshme. Nevojitet ve
Rregulloni dollapin e rrobave me këto rregulla praktike Ndoshta po mendoni të rregulloni dollapin dhe pse jo edhe të bëni disa ndryshime. Të hiqni disa rroba të shtoni disa
Dhjetë arsye përse duhet të përdorni uthullën për larjen e rrobave Uthulla alkoolike mund të zëvendësojë zbutësin e rrobave, mirëpo aplikimi i tij në larjen e rrobave është shumë më i gje
Pesë sekrete për larjen e rrobave në lavatriçe (FOTO LAJM) Të lash rrobat në lavatriçe edhe pse duket e thjeshtë në fakt ka vështirësitë e veta Jo vetëm kaq por ndonjëherë duh
Si ta bëni hekurin e rrobave të duket si i ri Mendoni se keni një hekur të shtrenjtë i cili kurrësesi nuk ngjit në rroba dhe nuk ka nevojë për t’u pastruar? Por,