999 rezultate për

rrobave

Vërtet kushtojnë, por a duhen ndërruar shpesh elektro-shtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Po, është e vërtetë! Zbutësi i rrobave i bën tenxheret të shkëlqejnë si të reja Tiganët e vjetër, të konsumuar dhe që shpesh krijojnë skore pasi kemi gatuar janë shumë të vështirë për t’u pastruar.
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
73 vite nga bikinit e parë, historia e rrobave të banjos (FOT LAJM) Bikini e parë janë zbuluar në Francë 73 vite më parë. Ishte Louis Réard, një inxhinier francez, i cili gjithashtu kuj
Sa gjatë reziston koronavirusi në rroba Kemi mësuar të ruajmë distancën nga të tjerët, të dizinfektojmë shtëpinë dhe të pastrojmë telefonat për të parandaluar p
Është e rrezikshme, përse nuk duhet të thani rrobat në radiator Moti i ftohtë dhe temperaturat e ulëta na detyrojnë t’i mbyllim dyert dhe dritaret, dhe ta mbajmë dhomën të ngrohtë dhe
Si të zhdukni erën e tmerrshme të mykut të rrobave Fjala 'myk' i referohet një shumëllojshmërie organizmash, përfshirë grupin e kërpudhave dhe majatë. Sporet e mykut zakon
E dini sa shpesh duhet t'i lani disa pjesë të rrobave? Numrat do t'ju befasojnë! Vëmë bast që xhaketën, për shembull, nuk e lani aq shpesh. Gjërat e përditshme siç janë fanellat dhe fustanet e pambukta
Tharja e rrobave në shtëpi, e dëmshme për shëndetin Në dimër, për shkak të shiut, ose nëse nuk kemi ballkon, duhet të varnim rrobat në shtëpi, por kjo nuk është e mirë për
Pa të brendshme në emision, habit Ingridi: Nuk i vesh dot (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, Ingrit Gjoni ishte e
3 mënyrat efikase për të hequr njollat e verdha nga rrobat e bardha Ne të gjithë kemi rroba të bardha në dollapin tonë që kemi blerë për takime të rëndëisshme ose gjatë ditëve të verës, po
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
TIRANË/ Arrestohen vjedhësit e rrobave në qendrat tregtare Tiranë Vidhnin rroba në dyqane dhe qendra tregtare në Tiranë, vihen në pranga nga shërbimet e Komisariat të Policisë
73 vite nga bikinit e parë, historia e rrobave të banjos (FOT LAJM) Bikini e parë janë zbuluar në Francë 73 vite më parë. Ishte Louis Réard, një inxhinier francez, i cili gjithashtu kuj
“Mos harroni fasulet”, Aurela Gaçe thumbon ata që shesin mend për firmatot Aurela Gaçe duket se këtë herë është acaruar shumë nga ata “që nxjerrin akoma në pah firmat e rrobave”. “Mundohem të
E frikshme: Detergjentët e rrobave dëmtojnë shikimin Sipas një artikulli të publikuar në gjigantin mediatik amerikan CNN, detergjentet të cilat i përdorim për të larë rrobat
5 arsye madhore pse nuk duhet t'a përdorni më zbutësin e rrobave Ka shumë njerëz që e përdorin, kjo për shkak se i jep rrobave një aromë të mirë dhe i mban më të buta. Por ju vetëm këto
Shqiptarët të fiksuar pas rrobave, cilët janë qytetet më "qeflinj" Nëse je shqiptar e di fare mirë se veshja është mjaft e rëndësishme, të paktën të këtij mendimi janë edhe statistikat më
Nëse keni kaq kohë që e keni blerë lavatriçen, duhet ta ndërroni Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
I mahniti të gjithë, por çmimet e rrobave të Norës janë shumë të kripura Nora i la të gjithë pa fjalë me veshjen e saj në dasmën e Elitës dhe Gjikos. Por mesa duket edhe cmimet që Nora ka zg