999 rezultate për

rroba

7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
Ka një truk për të pastruar më shpejt rërën nga rrobat e banjës Është një nga dukuritë më të zakonta që na ndodh me rrobat e banjës. Edhe pas larjes, ato nuk e humbasin të gjithë rërën
73 vite nga bikinit e parë, historia e rrobave të banjos (FOT LAJM) Bikini e parë janë zbuluar në Francë 73 vite më parë. Ishte Louis Réard, një inxhinier francez, i cili gjithashtu kuj
Të përqafuar me rroba banjo, Marina ndan momentet "e nxehta" me Getoarin (FOTO LAJM) Rreperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca po relaksohen këto ditë të nxehta të korrikut. Marina, që ka pub
Mos u lodhni lart e poshtë! Mësoni si të zgjidhni rrobat e banjos sipas formës së trupit Para se të nisni blerjet, mendoni fillimisht për modelin që ju përshtatet më shumë me format tuaja trupore. Eshtë mënyra
Foto nga dushi me rroba banjo, Alesia Bami ngre temperaturat (FOTO LAJM) Alesia Bami dihet tashmë që është një ndër vajzat e ekranit më të përfolura në mediat rozë. Ajo e ka arritur këtë her
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Shtoni 3 letra të lagura në lavatriçe dhe do të habiteni me rezultatin Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë në lavanderi. Ndërsa makinat moderne të larjes bëjnë pjesën më të ma
Këngëtaren shqiptare nuk do ta shihni kurrë me rroba banje në një klip Ronela Hajatin mund ta shihni me rroba banje apo paksa të zbuluar vetëm nëpër Instagram, pasi në klipe, nuk ka asnjë sha
Ju lodh hekuri në verë? Disa këshilla që veshjet t'ju rrinë sikur ti kishit hekurosur E vështirë të gjesh një burrë ose një grua që t’i pëlqejë të hekurosë, sidomos tani në verë. Megjithatë, gjatë udhëtimit
Bazuar në format e trupit, si duhet ti zgjidhni rrobat e banjos Para se të nisni blerjet, mendoni fillimisht për modelin që ju përshtatet më shumë me format tuaja trupore. Eshtë mënyra
Po bëjnë namin, rroba banjot e kësaj vere po i "çmendin" të gjithë (FOTO LAJM) Marka “Bikinis Frankies” po bën namin me rroba banjot që ka nxjerrë në treg. Të gjitha vajzat VIP në mbarë botën që k
Pasi dogji rrjetin me poza të tilla, Enca: S'ka më foto me rrobabanjo (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron plot 2.2 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, sigurisht që e ndez rrje
"Nuk i kam qejf rrobat", vajza e Ornela Mutti nuk ndalet me pozat nudo (FOTO LAJM) Naike Rivelli e ka kthyer shtëpinë në një “cirk” të madh, ku herë pas here bën gjëra të çuditshme. Ajo që bie në sy k
Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM) Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak t
Alarm i rremë, çfarë u gjet brenda çantës së dyshimtë pranë ambasadës ruse Dyshimet për cantën pranë ambasadës ruse kanë qenë të rreme. Kjo pasi brenda çantës kishte vetëm rroba trupi, të cil
The Guardian: Nga rrobat tek librat, sa orë qëndron koronavirusi në objekte të ndryshme Qytetarët tashmë mund të dalin të blejnë veshje të ndryshme, në dyqane apo qendra tregtare, por sipas rregullave të reja
Pra Loredana dhe Mozzik jo vetëm që po rrinë në një shtëpi, por veshin edhe rrobat e njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë pre
Bëni gati rrobat e plazhit, këtojanë trendet e kësaj vere (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për tendencat e sezonit, qoftë rroba apo aksesorë, sa më shumë informacion të kemi aq më mirë është.
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.