999 rezultate për

rroba

Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Po, është e vërtetë! Zbutësi i rrobave i bën tenxheret të shkëlqejnë si të reja Tiganët e vjetër, të konsumuar dhe që shpesh krijojnë skore pasi kemi gatuar janë shumë të vështirë për t’u pastruar.
"Katundarin do e kalbnin në burg", Artan Hoxha reagon për lirinë e Fjolla Morinës Lirimi i këngëtares Fjolla Morina ka ngjallur reagime të forta në Shqipëri. Gazetari Artan Hoxha ishte i ftuar në emi
E djegur në trup dhe me rroba të grisura, si u gjet në 2012 Eglantina Buci Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Eglantina Bucit tetë vite më parë në Malin me Gropa. Sipas dosjes që posedon Rep
Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistin Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në media
"Nuk falen detet e tokat si rroba o mik", Rama reagon për 12 miljet e detit Jon që do i kalojnë Greqisë Ditën e sotme në parlamentin helen u diskutua se shumë shpejt Greqia do të zgjerojë hapësirat e saj edhe me 12 milje të
Vendi ku familjet gërmojnë të vdekurit e tyre, u veshin rroba të pastra dhe çmallen duke pirë cigare me ta Në një ritual të rrallë të nderimit të të vdekurve të tyre, një fshat në Indonezi kufomat në formë mumjesh të të dashurv
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Disa ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Qeveria ndaloi publikimin e fotove me bikini, gra e vajza "bëjnë namin" në rrjet Gratë kamboxhiane janë mbledhur në mediat sociale për të dënuar një ligj të propozuar që rregullon mënyrën e veshjes së
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM) Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat? Në këto ditë, organizimi i gjërave siç
Ka një truk për të pastruar më shpejt rërën nga rrobat e banjës Është një nga dukuritë më të zakonta që na ndodh me rrobat e banjës. Edhe pas larjes, ato nuk e humbasin të gjithë rërën
73 vite nga bikinit e parë, historia e rrobave të banjos (FOT LAJM) Bikini e parë janë zbuluar në Francë 73 vite më parë. Ishte Louis Réard, një inxhinier francez, i cili gjithashtu kuj
Të përqafuar me rroba banjo, Marina ndan momentet "e nxehta" me Getoarin (FOTO LAJM) Rreperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca po relaksohen këto ditë të nxehta të korrikut. Marina, që ka pub
Mos u lodhni lart e poshtë! Mësoni si të zgjidhni rrobat e banjos sipas formës së trupit Para se të nisni blerjet, mendoni fillimisht për modelin që ju përshtatet më shumë me format tuaja trupore. Eshtë mënyra
Foto nga dushi me rroba banjo, Alesia Bami ngre temperaturat (FOTO LAJM) Alesia Bami dihet tashmë që është një ndër vajzat e ekranit më të përfolura në mediat rozë. Ajo e ka arritur këtë her
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Shtoni 3 letra të lagura në lavatriçe dhe do të habiteni me rezultatin Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë në lavanderi. Ndërsa makinat moderne të larjes bëjnë pjesën më të ma
Këngëtaren shqiptare nuk do ta shihni kurrë me rroba banje në një klip Ronela Hajatin mund ta shihni me rroba banje apo paksa të zbuluar vetëm nëpër Instagram, pasi në klipe, nuk ka asnjë sha
Ju lodh hekuri në verë? Disa këshilla që veshjet t'ju rrinë sikur ti kishit hekurosur E vështirë të gjesh një burrë ose një grua që t’i pëlqejë të hekurosë, sidomos tani në verë. Megjithatë, gjatë udhëtimit