999 rezultate për

rroba

Si të pastroni telefonët dhe tabletët? Studimet kanë treguar se telefonat celular përmbajnë më shumë mikorbe sesa ndenjësja e WC-së. Merrni një rrobë mikrob
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Që sot hidhini pizhamet, 10 arsye pse duhet të flini të zhveshur (FOTO LAJM) Që në moshë shumë të re, ne jemi mësuar që të flemë me pizhame, dhe kemi menduar se lakuriqësia është e papranueshme edh
Të fiksuara me veshjet e Arminës? Blogerja ka një super lajm (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më me stil të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
Në mes të vjeshtës, Nevina Shtylla shijon plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Fundjava që sapo lamë pas nuk dukej asapk si një fundjavë nëntori pasi dielli i nxehtë dhe temperaturat relativisht të l
A e dini sa të rrezikshme janë kimikatet në rrobat tuaja? Në vitin 2019, dy kompani H&M dhe IKEA vendosën të testojnë mbetjet e tekstilit, të mbledhura në Evropë, para dhe pas ko
Habit ekspertja: Nuk vesh rroba të përdorura, transmetojnë energji negative Ekspertja Olesia Leço ka rrëfyer përse nuk ka blerë kurrë rroba të përdorura duke shpjeguar se nuk do të jenë asnjëherë
Habit Armina Mevlani, jo vetëm që blen rroba të përdorura por edhe ka qarë për to (FOTO LAJM) Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ishte sot në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live”. Ajo ka shprehur hapur
Vërtet kushtojnë, por a duhen ndërruar shpesh elektro-shtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
"Me lëkurët e shqiptarëve do qepim rroba", pjestarët e Agimit të Artë nisin paraburgimin Gjykata e Apelit në Athinë e shpalli Agimin e Artë organizatë kriminale vetëm pak javë më parë shkruan albeu.com. 35
"Me apo pa rroba?", Oriola i bën ndjekësve pyetjen e papritur (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet shqiptare më seksi. Është fjala për Oriola Marashin, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëv
A e dini sa të rrezikshme janë kimikatet në rrobat tuaja? Në vitin 2019, dy kompani H&M dhe IKEA vendosën të testojnë mbetjet e tekstilit, të mbledhura në Evropë, para dhe pas ko
"Me lëkurët e shqiptarëve do qepim rroba", nga vrasja te thirrja për luftë e Agimit të Artë Ditën e sotme Gjykata e Apelit në Athinë e shpalli Agimin e Artë organizatë kriminale shkruan albeu.com. Por pse Agim
Bën mrekulli me rrobat tuaja, shtoni lavatriçes 100 ml uthull Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Po, është e vërtetë! Zbutësi i rrobave i bën tenxheret të shkëlqejnë si të reja Tiganët e vjetër, të konsumuar dhe që shpesh krijojnë skore pasi kemi gatuar janë shumë të vështirë për t’u pastruar.
"Katundarin do e kalbnin në burg", Artan Hoxha reagon për lirinë e Fjolla Morinës Lirimi i këngëtares Fjolla Morina ka ngjallur reagime të forta në Shqipëri. Gazetari Artan Hoxha ishte i ftuar në emi
E djegur në trup dhe me rroba të grisura, si u gjet në 2012 Eglantina Buci Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Eglantina Bucit tetë vite më parë në Malin me Gropa. Sipas dosjes që posedon Rep
Romanca që bëri bujë, Anna Lika dhe futbollisti kosovar i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistin Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në media
"Nuk falen detet e tokat si rroba o mik", Rama reagon për 12 miljet e detit Jon që do i kalojnë Greqisë Ditën e sotme në parlamentin helen u diskutua se shumë shpejt Greqia do të zgjerojë hapësirat e saj edhe me 12 milje të