999 rezultate për

rrjetin

Letra e italianes që humbi të ëmën nga koronavirusi prek rrjetin: U përcoll pa asnjë lutje! Librashitësja Alessandra Raggi ka humbur mamanë e saj nga koronavirusit, e cila ishte viktima e parë nga pandemia në qyt
Një karantinë si e Kejvinës, modelja "çmend" rrjetin me të brendshme (FOTO LAJM) Kejvina Kthella di mirë të surprizojë. Në këto ditë izolimi ku shumica e njerëzve kalojnë kohën në telefona dhe rrjet
Edhe Luana Vjollca e izoluar, moderatorja "djeg" rrjetin me fotot nga shtëpia (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca nuk rresht së shfaquri anën e saj seksi teksa ndodhet si shumica e shqiptarëve, e izoluar nga
9 këshillat e arta për koronavirusin që po thyejnë rrjetin UNICEF ka publikuar nëntë këshilla të arta mbi koronavirusin duke informuar në radhe të parë qytetarët se si vepron viru
Juristja joshëse nuk di të ndalet, këtë herë "çmend" rrjetin vetëm me të brendshme (FOTO LAJM) Juristja seksi, Redona Koçi, di gjithmonë se si të tërheqë menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë. Mjafton një
Alesia Bami "çmend" rrjetin me fustanin e shkurtër: Ka lezet dy metra shalë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
"Ti je mi?", Arilena çudit rrjetin, totalisht ndryshe në postin e fundit (FOTO LAJM) Arilena Ara ka surprizuar ndjekësit me foton e fundit. Këngëtarja si gjithmonë e thjeshtë dhe pa komplekse, por në fo
Vetëm me geta para pasqyrës, Rasheli "çmend" rrjetin me look-un e ri (FOTO LAJM) Çdo lëvizje e saj bën shumë zhurmë. Që prej daljes së saj në ekran si velinë në "Xing me Ermalin" Rashel Kolaneci ka
Video e Kejvinës "tërboi" rrjetin, modelja arrin rekord klikimesh në Instagram (FOTO&VIDEO) Vetëm pak më parë modelja shumë e bujshme shqiptare, Kejvina Kthella publikoi në Instagramin e saj një video tepër tundu
Sfida më e re po fikson rrjetin, mban emrin e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është nëna me seksi e showbiz-it dhe kjo nuk ka diskutim. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, ajo ja del
"Trullosi" rrjetin me fotot erotike, çfarë ka për të thënë juristja tërheqëse (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo
Vendos shaminë dhe futet në xhami, Ivanka Trump mahnit rrjetin (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka arritur në Emiratet e Bashkuara Arabe ditën e shtunë, ku merr pjesë në forumin dyditor të ‘Global Women’
"Ka lezet dy metra shalë", Alesia Bami “tërbon” rrjetin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
I dënuar se drejtonte rrjetin e "të bardhës", kush është Klodjan Çopja që duhet të deklarojë pasurinë Klodjan Çopja, është personi i dytë që është bërë tagër i ligjit special,i cili rezulton që të jetë dënuar në Angli më 4
Lajmi që mbushi rrjetin, Melanie në një aferë me shefin e sigurisë në Kullën Trump? (FOTO LAJM) Pasi Donald Trump fitoi zgjedhjet në 2016-tën, Melania nuk u zhvendos menjëherë në Shtëpinë e Bardhë. Asokohe, ajo zg
Sfida qesharake e fshesësh "çmendi" rrjetin, zbuloni si qëndron gjithë e vërteta (FOTO LAJM) Në sfidën e fundit virale, e cila filloi në Tëitter dhe më pas u përhap në të gjitha rrjetet sociale, njerëzit vendosin
Ftohtë thatë? Fotot me bikini të Oriola Marashit "nxehin" rrjetin (FOTO LAJM) Një ndër modelet më të sukesshme shqiptare gjithashtu edhe më të komentuara për fizikun dhe bukurinë e saj. Oriola Ma
Mbushi rrjetin, Al Pacino rrëzohet në tapetin e kuq në Bafta (FOTO LAJM) Legjenda e Hollyëood, Al Pacino ishte i pranishëm mbrëmjen e kaluar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Bafta 2020", së
Kush është "Doktori" që kontrollonte nga Spanja rrjetin e kokainës me vlerë 50 mln euro (FOTO LAJM) Një skenar i denjë për filmat e Hollivudit ishte taktika që ndoqi prokuroria e Atikës për të gjurmuar përmes personave t
E dashura e De Ligt "tërbon" rrjetin, zhvishet para kamerës (VIDEO) AnneKee Molenaar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. E dashura e Matajs De Ligt, ka postuar në "Instagram" një video