999 rezultate për

rrjeti

Reja e pazakontë pushton qiellin, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Qielli i Meksikës është ndritur nga një re e mahnitshme është fotografuar në qiellin e Neë Mexico, që me të vërtetë duke
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Plot 7 milion ndjekës, kjo është modelja që "përvëlon" rrjetin me fotot e saj (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram. Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në
Rita Ora "çmend' rrjetin, pushime topless me të dashurin dhe miqtë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme dhe mjaft e dashur nga publiku Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë vëmendje. Bukuroshja
Tifozja e Milanit nuk i reziston temperaturave, zhvishet dhe "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Me ardhjen e stinës së verës, rritet ndjeshëm doza e fotove hot nëpër rrjetet sociale. Ky trend e ka pushtuar edhe mo
Po bën xhiron e rrjetit, Rita Ora heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO LAJM) Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me o
"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
Shqipëria dhe Kosova pjesë e rrjetit hekurudhor evropian të trenave të shpejtë Instituti i Vjenës për studime ekonomike ndërkombëtare i ka rekomanduar Bashkimit Europian ndërtimin e një rrjeti linjas
Propozohet ndërtimi i trenit të shpejtë, përfshihet edhe Shqipëria Europa duhet të përmirësojë më tej logjistikën, sidomos nëpërmjet ndërtimit të rrjeteve moderne hekurudhore me shpejtësi
E zhveshur dhe provokuese, ish-çiklistja që po "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova njihet si një ndër femrat më seksi të Instagram-it. Ish-çiklistja sllovake, e cila tashmë është pj
"Pushtuan" rrjetin, publikohen pamjet e veçanta kur Brooklyn Beckham i propzon Nicola (FOTO LAJM) Prej 6 muajsh në lidhje me Nicola, djali i David dhe Victori Beckham ka treguar se është vërtet romantik. Brooklyn "p
Einxhel Shkira ndez rrjetin, poza provokuese e moderatores që po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të showbizit. Einxhel njihet për linjat
Fiksimi i ri i rrjetit, arsyeja pse të vegjëlit e bufit flejnë kështu Me çfarë po merret rrjeti në këto kohë pandemish kur aktivitetet janë të cunguara? Ndoshta nuk është ajo që prisni, p
Zbulohet çmimi i tamponit për COVID-19 në rrjetin laboratorik të spitalit Amerikan, Alnet Rrjeti laboratorik Alnet nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet s
Veshur me body të kuqe, vajza e ish-deputetes demokrate trullos rrjetin (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Ded
"Na kalle", vajza e ish-deputetes shqiptare "tërbon" ndjekësit me pozat (FOTO LAJM) Profili i saj në rrjetin social “Instagram” është i mbushur me fotografi mjaft seksi dhe provokuese. Është fjala për mod
Adrola dhe Capital T? E vërteta që qëndron pas fotos që trazoi rrjetin Adrola Dushi dhe Capital T nuk janë në një lidhje. Edhe pse ata postuan një foto sa për të trazuar ujërat, gjërat jan
Rrjeti kaq deshi, Capital T dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (FOTO LAJM) Ai i preferuari i vajzave shqiptare dhe ajo e preferuara e djemve, nuk kishte si të mos bëntë bujë një foto e tyre së ba
Ngatërruan rrjetin, Oriola dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? (FOTO LAJM) Lidhja e modele Oriola Marashit dhe futbollistit Eros Grezda bëri që dyshja të ishin për një kohë të gjatë tema kryesore