999 rezultate për

rrjetet

Pirnc Harry i vendosur për rrjetet sociale: Shkaktojnë urrejtje Princi Harry dhe Meghan Markle po punojnë me drejtues të bizneseve dhe zyrtarë të marketingut për të ndryshuar mënyrën s
VIDEO/ Beiruti i godit nga një raketë: Videoja bën namin në rrjetet sociale Më tepër se 130 të vdekur, rreth 5 000 të plagosur, shumë të humbur dhe gati 5 miliard dollar dëme materiale. Ky ësh
"3 herë në natë janë pak", çfarë thotë Olta Sheta për të "dashurin" (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që post
Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
"Duket e turpshme por është shejtan", deklarata e vajzës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Deda
Rama i rikthehet fjalëve të çmuara, kë citoi sot Kryeministri Edi Rama i është rikthyer traditë së vjetër dhe e ka nisur me një shprehje ditën e sotme. Ai ka përzgjed
Plas lufta në rrjetet sociale, nipi i Agnellit i sulet Barçës dhe "thumbon" Messin për Topin e Artë “France Football” njoftoi zyrtarisht ditën e djeshme se nuk do të ketë një fitues të Topit të Artë për këtë vit. Një
Minjtë “grushtojnë” njëri-tjetrin, macja bën sehir Dy minj janë filmuar në një situatë të pazakontë në Singapor, ndërkohë që tej është macja që i sheh me mjaft kuriozitet.
"Dogji" rrjetin nga karantina, tashmë ylli televiziv ekspozon asetet nga Ibiza (FOTO LAJM) Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar kanë qenë të izoluar në karantinë ku nuk kan munguar postimet e shumta në rrj
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
E njihni vetëm si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
"Sa shumë je plakur", përgjigja e moderatores së njohur që u bë virale (FOTO LAJM) Personazhet publik kudo në botë janë ndër më të atakuarit kur vjen puna tek pamja e jashtme, stili i veshjes, detajet në
Pandemia ndryshon formën e fushatës elektorale në Maqedoninë e Veriut Për shkak të pandemisë së koronavirusit të ri, fushata elektorale e partive politike në Maqedoninë e Veriut, pritet të z
10 lojtarët më të ndjekur në rrjetet sociale, kryeson Ronaldo Janë zbuluar dhjetë lojtarët me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale, me Cristiano Ronaldon që është në krye të listë
Sekretet e fotove perfekte, ja çfarë fshihet pas imazheve mahnitëse në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Por argëtimi fillon me të vërtetë kur shohim fotografinë e dytë e cila tregon gjithë evolucionin e fotografisë së parë.
"Me paratë nga rrjetet sociale", çifti ndërton super vilën luksoze (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një burim të ardhurash për shumë njerëz në të gjithë botën. Blogerë të ndryshëm grumbullo
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë
Rrjetet sociale dhe shoqëria Kampanjat e ndryshme ‘online’, thirrjet, postimet mund të na shërbejnë që të kemi rininë si partnere përgjatë ndërtimit
U dënua pasi theu rregullat, Sancho shpërthen kundër Bundesligës: Jeni qesharakë Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, u dënua nga drejtuesit e Bundesligës për shkak të thyerjes së rregullave t
Ardi Veliu censuron edhe rrjetet sociale, fshihet videoja virale në faqen e "Albeu.com" në "TikTok" Ardi Veliu skandalizoi publikun shqiptar, por edhe përfaqësuesit e ambasadave të huaja në Shqipëri me veprimin si në koh