999 rezultate për

rrjetes

Vllaznia-Tirana/ Dilaver dhe Batha gjejnë rrugën e rrjetës (VIDEO) Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet, që do të kërkojnë të marrin maksimumin dhe të dalin pa pengje. Shkodran
Shqipëria humbet mori rastesh por harron golin (VIDEO) Shqipëria nuk ia del përsëri të fitojë në Ligën e Kombeve dhe regjistron sfidën e tretë radhazi në të cilën nuk arrin të
Zhbllokohet derbi, Partizani në avantazh (VIDEO) Partizani ka kaluar në avantazh 1-0 në derbin e kryeqytetit ndaj Tiranës e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Supe
Zhbllokohet sfida, Teuta befason Partizanin (VIDEO) Zhbllokohet sfida mes Partizanit dhe Teutës. Durrsakët kaluan në avantazh 1-0 ndaj të kuqve në sfidën e javës së 25-t
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në pjesën e dytë. Ështe
Inter-Cagliari, Lukaku gjen rrugën e rrjetës (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Cagliarit në 1/8 e Kupës së Italisë. Është Lukaku i cili realizoi pas vetëm
Muriqi lë pas dëmtimin, gol dhe asist (VIDEO) Vedat Muriqi nuk mund të qëndrojë larg zakonit të tij, atë të shënuarit gola. Sulmuesi duket se ka hedhur pas krahëve pë
Gjasula gjen rrugën e rrjetës me Paderborn (VIDEO) Mesfushori kuqezi realizoi një gol shumë të bukur për Paderbornin, duke rihapur sfidën ndaj Leipzig. Në minutën e 73-
Sadiku i papërmbajtshëm, gjen rrugën e rrjetës me Malagan (VIDEO) Armando Sadiku u shpreh pak ditë më parë se dëmtimi e la jashtë kombëtares në dy ndeshjet e fundit të kuqezinjve, ndërsa
"Braktisi" Shqipërinë, djali i Rudi Vatës debuton me gol në fitoren e Irlandës Debutim tepër pozitiv me fanellën e Irlandës U-15 për djalin e ish-kapitenit të Kombëtares, Rudi Vata. Roko u aktivizua
Messi bën gjithçka ndaj Brazilit, ja çfarë bën përballë Alisson (VIDEO) Lionel Messi i përgjigjet "tripletës" së Cristiano Ronaldos. "Pleshti" argjentinas ka gjetur rrugën e rrjetës me komb
Fantastik Memushaj, futbollisti i Kombëtares gjen sërish rrugën e rrjetës me Pecaran Ledian Memushaj po kalon një moment fantastik në kampionatin italian dhe duket se nuk ka në plan të ndalë këtë ecuri. Pa
Nuk ndalet Sadiku, tjetër gol me Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën e sotme ndaj Deportivo La Korunjës, duke i s
PSG fiton bindshëm, Neymar e Icardi gjejnë rrugën rrjetës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Angersit duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0. Ishte
Sadiku gjen rrugën e rrjetës me Malagën Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku ka shënuar golin e parë me fanellën e Malagas. Në minutën e 53-të, Sadiku ka ka
"International Champions Cup", Milani e pëson nga Benfica (VIDEO) Milani e mbylli me humbje edhe ndeshjen e dytë në "International Champions Cup", me shifrat minimale 0-1 ndaj Benficës.
Mbrojtësi i Kombëtares gjen rrugën e rrjetës (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares, Herdi Prenga ka gjetur golin e parë me fanellën e Rigës në kampionatin letonez. Shtatlarti sh
Elis Bakaj gjen sërish rrugën e rrjetës në Bjellorusi (VIDEO) Elis Bakaj nuk ndalet. Ashtu si sezonin e shkuar, edhe këtë sezon duket se ka ndër mend të lërë shenjë në Bjellorusi dhe
Tirana gjen rrugën e rrjetës në Durrës (VIDEO) Është zhbllokuar rezultatin në sfidën më të rëndësishme të kësaj javë në Superiore, Teuta-Tirana. Janë miqtë ato që k
Bakaj gjen sërish rrugën e rrjetës, dhuron dhe assist (VIDEO) Elis Bakaj ka gjetur përsëri rrugën e rrjetës në Bjellorusi, duke realizuar në gjysmëfinalen e kupës, që Shakhtyor Solig