999 rezultate për

rrjete

Nuk kanë fund ngacmimet mes Neymar dhe Gonzalez, tani në rrjetet sociale Paris Saint-Germain fituan me rezultat 2-1 ndeshjen e vlefshme për Super Kupën e Francës ndaj Olympique de Marseille.
Tund rrjetën dhe vulos rezultatin, Uzuni shënon golin e parë për 2021 (VIDEO) Pushimet për Myrto Uzunin kanë mbaruar dhe futbollisti shqiptar ka nisur të ngrohë motorrët për pjesën e mbetur të sezon
Gjuha e urrejtjes ndaj shqiptarëve vazhdon nëpër rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale vazhdon rritja e gjuhës së urrejtjes dhe albanofobisë ndaj shqiptarëve. “Sado që mendojmë se ka nd
STUDIM/ Rrjetet sociale dëmtojnë shëndetin mendor të adoleshentëve Përdorimi i mediave sociale lidhet me depresionin, veçanërisht te vajzat adoleshente. Por një studim i ri argumenton se
U martuan 3 muaj më parë, reperi heq papritur partneren nga rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në muajin tetor reperi shqiptar, S4MM i dha fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. Ai dhe p
Njerëzit e palumtur postojnë këto 3 gjëra në rrjetet sociale Ekspertët kanë veçuar disa postime, që tregojnë se në jetën reale këto njerëz janë të palumtur. Ju sjellim pikërisht
E nis vitin në plazh, Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet joshëse me bikini (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh që i mungonte tregut muzikor, Anxhelina Hadërgjonaj, vendosi që vitin 2020 ta mbyllte me një këngë të r
Zaniolo zë mend, largohet nga Instagrami: Jeta ime në fushë dhe jo në rrjetet sociale Talenti i Romës, Nicolo Zaniolo ka vendosur të largohet nga rrjeti social Instagram për t’u fokusuar në futboll. 21-v
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
Ka një arsye pse kontrollojmë rrjetet sociale të njerëzve që nuk na pëlqejnë Rutina e natës për të gjithë mund të jetë e thjeshtë: Në fillim lani fytyrën, dhëmbët dhe shtriheni për të fjetur. Ka nj
Gjesti i Cavanit ndaj Minas bënë bujë në rrjetet sociale (VIDEO) Edinson Cavani arriti t'i shpëtonte një kartoni të kuq të mundshëm gjatë ndeshjes së fituar 2-0 nga Manchester Unitedi n
Më në fund Reali "tund" rrjetën ndaj Granadas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur te zhbllokojë rezultatin në të dytën. Casemira ka
Rrjetet sociale të çojnë drejt vetmisë Supozohej të bënin të kundërtën, por mediat sociale si “Twitter”, “Facebook” apo “Pinterest”, po bëjnë që gjithnjë e më
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Pas aksidentit të frikshëm me makinë, Françeska Jace shfaqet për herë të parë (FOTO LAJM) Modelja seksi, Françeska Jace, është shfaqur për herë të parë në rrjetet sociale, një muaj pas aksidentit automobilistik
Pamjet bëhen virale, Kejvina Kthella filmohet e dehur dhe nuk kontrollon dot veten (FOTO&VIDEO) Kejvina Kthella, ish-velina bukuroshe është filmuar në një gjendje që nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht. Në videon
Nuk ndalet Reali, dyfishon shifrat (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Benzema në minutën e 6', Reali ka arritur shumë shpejt të shënojë edhe golin e dytë. Për
Autogoli i vitit, Dejan Lovren bëhet objekt talljeje në rrjetet sociale (VIDEO) Futbollistët e Zenitit mundën Spartak Moskën me rezultat 3:1, teksa ndeshja u veçua me një autogol të çuditshëm nga lojt
P*rnografi me të mitur në rrjetet sociale: Arrestohet i riu në Tiranë pas dy vitesh hetime Një 37-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditë e sotme, i akuzuar për veprën penale “pornografi me të mitur në rrjetet
Everton zhbllokon rezultatin ndaj Chelsea (VIDEO) Everton ka arritur të kalojë në avntazh ndaj Chelsea në minutën e 22'. Sigurdsson është lojtari që ka dërguar topin n