rrjete

Nuk ndalet Sadiku, tjetër gol me Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën e sotme ndaj Deportivo La Korunjës, duke i s
Juventusi kalon përsëri në avantazh përballë Bolognas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, 45 e minutat e dyta kanë nisur përsëri me gol për vendsasit. Pas një rr
Një gol i mjafton Chelsea për të siguruar fitoren ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme përballë Newcastle. Pjesa e parë përfundoi në barazimin p
Mbretëresha e bukurisë ruse shpërfytyrohet pas aksidentit me makinë (FOTO LAJM) E konsideruar një mbretëreshë bukurie në Rusi, një modele ka pësuar një aksident të rëndë me makinë. Evgenia Smetanin
U zhduk nga rrjetet sociale, Dua Lipës i ndodh çudia (FOTO LAJM) Ditët e fundit këngëtarja shqiptare që arriti sukses të jashtëzakonshëm me hitet e saj, Dua Lipa është zhdukur nga rrjet
'Fadil Vokrri' në festë, Kosova zhbllokon rezultatin (VIDEO) Kosova ka arritur të kalojë në avantazh përballë Malit të Zi në'Fadil Vokrri'. Kapiteni Rrahmani arriti të dërgonte n
U zhduk nga rrjetet sociale, mësohet ç'po ndodh me Dua Lipën (FOTO LAJM) Dua Lipa i ka shokuar fansat me veprimin e fundit duke u zhdukur nga profili i saj në Instagram. Dua ka hequr të gjitha
Gjermania me 10 lojtarë zhbllokon rezultatin përballë Estonisë (VIDEO) Gjermia edhe pse me një lojtar me pak nga minuta e 14' pas daljes me të kuq te Emre Can ka arritur të zhbllokojë rezulta
Foto nga vaska, trendi më i ri në i VIP-ave në Instagram (FOTO LAJM) Kur shumica prej nesh shkon të bëjë një dush, me siguri mendon për qetësinë e një pushimi të mirë në një vaskë të nxehtë
Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Linda Halimi mjaft e suksesshme në muzikë, është pëlqyer dhe vazhdon të ndiqet akoma
Sa fitojnë 6 fashion blogeret më të paguara në botë për një postim në rrjetet sociale? (FOTO LAJM) Mjafton t'i hedhim një shikim të shpejtë dasmës së Chiara Ferragnit në shtatorin e vitit të kaluar...Tre fustane Christi
Edhe basketbolliste edhe modele, kjo vajzë nuk di të ndalet (FOTO LAJM) Valentina Vignali njihet në rrjete sociale si basketbollistja më tërheqëse në botë. Ajo është basketbolliste, modele
E quan "ish", Loredana thumbon publikisht Mozzik pas ndarjes: Ta thyej zemrën (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik me shumë gjasa i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, pavarësisht se ende nuk kanë pranuar asgjë pu
Zhbllokohet super sfida, Juventusi kalon në epërsi (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida kreysore e kësaj jave në Seria A. Juventusi ka arritur të dëegojë topin në rrjetë
Trejsi s'ka të ndalur me deklaratat, sapo pranoi që është shtatzaë? (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini ka bërë bujë në media kohët e fundit me lidhjen e saj me Leonard Dukën. Megjithatë Trejsi ka
PSG fiton bindshëm, Neymar e Icardi gjejnë rrugën rrjetës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Angersit duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0. Ishte
Freiburg barazon në minutat e fundit Dortmundin (VIDEO) Freiburg ka befasuar Burussian e Dortmundit duke arritur të shenojë në minutën e 89' duke barazuar rezultatin në 2-2.
Ende pa filluar, zhbllokohet sfida në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar që në minutën e 2 shifrat ndaj Granadas. Është Benzema i cili tundi rrjetën me të majt
Stresi nuk pranoi ndarjen, por Keisi e ka përgjigjen në majë të gjuhës (FOTO LAJM) Reperi, Arkimed Lushaj në një intervistë për Bieta Sulon,mohoi ndarjen nga Keisi, e fejuara e tij. Madje reperi prano
Tundi rrjetën me Malagan, Sadiku tregon pse kërkoi zëvendësimin Armando Sadiku ka gjetur sërish rrugën e rrjetës me fanellën e Malagas në Ligën e Dytë spanjolle. Sulmuesit të Kombëtare