999 rezultate për

rrjetĂ

1 300 policë, rrjeta teli, e llamarina të salduara, blindohet Kryeminstria (FOTO LAJM) Edhe pse opozita shqiptare ka njoftuar se protesta e saj do të zhvillohet sot në orën 18:00, duket që qeveria i ka parap
Kamera, rrjeta teli, e graso nëpër shtylla, Rama është gati për protestën (FOTO LAJM) Ditën e nesërme në orën 11:00 opozita ka thirru një protestë masive para Kryeministrisë. Nga ana tjetër garda duket
Milan-Fiorentina mbyllet pjesa e parë me rrjeta të pa prekura Është mbyllur me rrjeta të pa prekura pjesa e parë mes Milanit dhe Fiorentinës e cila po zhvillohet në stadiumin San Sir
Drogba: Lukaku do t'i tund rrjetat e kundërshtarëve në Premier League Një ndër ata që kanë parakaluar në tapetiun e kuq të FIFA-s për më të mirët e sezonit të kaluar, është edhe legjenda e C
Sulmi i Belgjikës nuk mjafton për të shënuar ndaj Panamasë, rrjetat mbeten të paprekura Është mbyllur pjesa e parë e takimit midis Belgjikës dhe Panamasë me një barazim pa gola 0-0. Rrjetat kanë mbetur të
Kosta Rika-Serbia/ rrjetat mbeten të paprekura pë 45' minuta Pjesa e parë e ndeshjes midis Kosta Rikës dhe Serbisë e vlefshme për grupin E, të këtij Botërori është mbyllur më një ba
Mbyllet pjesa e parë e takimit Francë-Australi, me rrjeta të paprekura Pjesa e parë e takimit midis Francës dhe Australisë është mbyllur me një barazim pa gola. Të dy skuadrat kanë tentua
Breshka e rrallë bie në rrjetën e peshkatarëve në Orikum Ditën e djeshme ka rënë në rrjetat e peshkatarëve të Orikumit një breshkë 45- vjeçare. Breshka është e llojit Kareta- Ka
Peshku i rrallë përfundon në rrjetat e peshkatarëve në Vlorë (VIDEO Një peshk i rrallë është kapur nga peshkatarët në Vlorë. Ai quhet Ruveto ose siç e njohin ndryshe peshku "gjalp".
Përse duhet t’i lyeni dritaret me llak të thonjve, madje sa më shpejt? Tani kur temperaturat janë në rritje e sipër, është koha që dritaret t’i hapni tërësisht, mirëpo edhe të kujdeseni që in
Prokurorja del e pastër, shpëton nga rrjeta e vetting-ut Fatjona Memçaj, prokurorja e Apelit në Tiranë dhe anëtare e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi rezulton të jetë e pastër
Rrjeta e Vettingut gati për “peshkun” e tretë, një gjykatës tjetër gati të kalojë në sitë Gjyqtari i Gjykatës së Apelit Durrës, Besim Trezhnjeva do të jetë gjykatësi i tretë që do të kalojë në Vetting. Në d
Ky është parku i pushtuar nga rrjetat e merimangave (FOTO) Për shumicën e njerëzve, merimangat janë krijesat më të frikshme që ekzistojnë. Vetëm duke e parë një merimangë dikus
Shokohen peshkatarët, rrjetat kapin peshkun 150 kilogramë (FOTO LAJM) Dy peshkatarë të guximshëm kanë kapur një peshk gjigant në ujërat e lumit të Sidneit. Fotot tregojnë burrat me peshku
Deputeti i PD: Kush është "peshku" i madh në Kuvend PD ka reaguar për herë të parë në lidhje me deklaratat e ambasadorit Amerikan Donald Lu për kapjen e "peshqëve të mëdhen
Sulmuesi i Skënderbeut pas golit të parë: Asgjë nukdo më ndalë tani Afrimi i bujshëm i merkatos te skuadra e Skënderbeut, Ali Soue, ka gjetur golin e parë me fanellën bardhekuqe në një nde
Hodhën rrjeta për të kapur gaforre, zunë një balenë 30 ton (VIDEO) Disa peshkatarë hodhën rrjetat për të kapur gaforre por nuk ua priste mendja që në rrjetën e tyre do të ngecte një balen
Tradita e çuditshme e Pique-s, pret rrjetat pas fitores së trofeve (FOTO LAJM) Barcelona fitoi mbrëmë Kupën e Mbretit. Pas ndeshjes, Gerard Pique nxitoi të priste një pjesë nga rrjeta e portës në “Vi
Shkuan për të hedhur rrjetat, zhduken dy peshkatarë në Vjosë Dy peshkatarë nga qyteti i Vlorës janë zhdukur pasi kishin dalë për peshkim mbrëmjen e kaluar. Mësohet se ata janë L
E pandehën për peshk, por peshkatarët tmerrohen nga ajo që shohin në rrjetë (FOTO LAJM) Kujtuan se zunë një peshk të madh, por kur panë çfarë kishte në rrjetë u tmerruan. Në rrjetat e peshkatarëve në Sarandë