999 rezultate për

rrjet

Së shpejti nuse, Selvija tregon një nga biliona arsyet pse dashuron Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao, janë kthyer në çiftin më të dashur për publikun shqiptar dhe nj
Gjërat po bëhen serioze, Romeo dhe vajza e ministrit marrin vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Romeo Veshaj ka nisur prej disa muajsh një romancë të re me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit. Disa ditë më p
Në pritje të bebushes, Eliona Pitarka tregon ndjesinë më të bukur (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. Në rrjete sociale, Eliona ka treguar
Çfarë po kurdisin? Shqipja dhe Arbri shfaqen bashkë (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Arbër Aruci u largua nga “Përputhen”. Ai e dha lajmin përmes një postimi në Instastory, ku mes të tjer
Ngjashmëria e Hygerta Sakos me të ëmën habit rrjetin (FOTO LAJM) Ish-Miss Shqipëria ’95, Hygerta Sako, është një ndër më të komentuarat në mediat rozë. Edhe pse kanë kaluar shumë vite k
U zhduk nga rrjetet sociale, rikthehet vajza bukuroshe e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Saimiri nuk e zgjodhi, Genarda ngushëllohet në krahët e Atdheut (FOTO LAJM) Dy ditë më parë u mbajt finalja e "Love Story" dhe "princi" zgjodhi mes Genardës dhe Merit këtë të fundit për të kaluar
Rikthehen lëkundjet e tokës në Durrës Janë rikthyer lëkundjet e tokës në Durrës. Mëngjesin e sotëm është regjistruar një tërmet me magnitudë 3.5 të shkallës R
"Je bërë si Megi Pojani", ndryshimi drastik i Violës zhgënjen rrjetin (FOTO LAJM) Viola Gjoleka u bë e njohur gjerësisht për publikun në "Hostel By Anabel" e më pas si aktore në "Love Likes Tirana".
Vazhdoi të udhëhiqte rrjetin e fuqishëm të drogës, arrestohet gruaja e "El Chapos" Emma Coronel Aispuro, gruaja e lordit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman u arrestua në një aeroport jashtë Uas
U zhvesh e gjitha, Georgina e Ronaldos la rrjetin me gojë hapur (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez, është një nga femrat më të komentuara në shoëbiz-in botëror. Partnerja e futbollistit të famshëm, Cr
Bëri namin për "vajin e Borshit", Sindi habit me batutat në rrjet (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, konkurrentja Sindi Loci u rikthye në “Për’puthen” pas një deklarate në rrjete sociale se dëshironte
Interi fitoi bindshëm derbin, shpërthejnë memet në rrjet (FOTO LAJM) Inter shënoi fitoren bindëse ndaj rivalit të qytetit, Milan. Zikaltrit dominuan nga minuta e parë dhe me plot meritë
Broja tund sërish rrjetën në Holandë, Vitesse mposhtet më përmbysje nga PSV (VIDEO) Goli i Armando Brojës nuk i mjaftoi skuadrës së Vitesses në transfertë kundër PSV Eindhovenin, pasi skuadra vendëse përm
"Është tigreshë, më përket mua", Tea shfaqet joshëse krah Beartiti (FOTO LAJM) Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, pas skandalit të madh të romancës qëi bëri kryefj
Apple po punon për rrjetin 6G Apple lansoi muaj më parë telefonat e parë me rrjetin 5G. Tani kompania duket se po punon në rrjetin e gjeneratës së gja
Triumfi në derbi, Ancelotti ka një mesazh Everton theu mallkimin këtë të shtunë kundër Liverpool. Pas 22 vitesh, Toffees më në fund kanë fituar 2-0 ndaj kampionëv
Romeo e la për vajzën e ministrit? Jonida Maliqi hedh "kunja" në rrjet (FOTO LAJM) Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me f
"U shtrua me mish e raki në Vlorë", Meta reagon pas videos që i doli në rrjet Vetëm dy ditë më parë, Presidenti Meta u përball me kritika pasi i doli një video në rrjete sociale ku hante dhe pinte m
Hero për gjithë rrjetin, burri shpëton qenushen në pishinë Pa u menduar dy herë,një burrë nga Teksasi është hedhur në pishinë të cilës i kishte ngrirë uji për të shpëtuar qenin e