999 rezultate për

rrjedhja

Rrjedhja e gazit në shkollë, QSUT tregon si është gjendja e nxënëseve QSUT ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen shëndetësore të nxënësve të cilët pësuan probleme shëndetësore pas carjes së
Qeriqi: Rrjedhja e "dosjeve", skandaloze dhe shqetësuese – priten edhe pako të tjera Kryetari i Këshillit për mbrojtjen e të drejtave të veteranëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriqi, ka thënë se ishte befasuese rr
Gjakrrjedhje nga hunda, kur duhet të paraqiteni tek mjeku Në shumicën e rasteve gjakrrjedhja nga hunda nuk është serioze dhe mund të ndalet vetë ose me disa trajtime të thjeshta.
Arsyeja pse keni gjakderdhje nga hundët gjatë dimrit Në disa vende ku dimri është shumë i ftohtë, për disa persona, gjakrrjedhja nga hundët mund të jetë diçka që ndodh shpes
Çfarë e shkakton gjakrrjedhjen e hundëve gjatë dimrit? Në disa vende ku dimri është shumë i ftohtë, për disa persona, gjakrrjedhja nga hundët mund të jetë diçka që ndodh shpes
Alarmante në Fier, kështu duket lumi Gjanica nga rrjedhja e naftës (FOTO LAJM) Lumi i Gjanicës i qytetit të Fierit është në gjendje alarmante, për shkak të ndotjes së rëndë nga rrjedhjet e naftës.
Rrjedhja e gazit, banorët gjenden pa ndjenja në ara Prej më shumë se një muaji, banorët e zonës afër uzinës së naftës në Ballsh përballen me toksikimin nga gazi. Më të prek
Trump: Rrjedhja e pyetjeve të Muellerit është e turpshme Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se "është e turpshme" që lista e pyetjeve, që këshilltari i posaçë
Kolla dhe rrjedhja e hundëve mund të jenë më të rrezikshme se ç'mund ta kishit menduar Kolla dhe rrufa më së shpeshti janë simptoma të ftohjes së zakonshme dhe lehtë shërohen. Mirëpo, në disa raste, mund të
Rrjedhja e të dhënave personale do të dënohet 2 milionë euro Ligji për mbrojtjen e të dhënave personale të qytetarëve në Serbi pritet të japë dënime të rënda nga 5 mijë deri në dy m
Hedh bombolën nga kati i 7 i pallatit, rrjedhja e gazit tmerron banorët Çdo ditë e më shumë po shtohet frika nga rrjedhjet e bombolave të gazit. Një nga banorët e qytetit të Vlorës, pas paniku
Pezullohen 50 policë serbë në veri të Kosovës Plot 50 serbë punonjës të policisë në stacionet policore në veri të Kosovës janë suspenduar nga puna. Pezullimi i tyre ë
Rrjedhja e votave, Paloka: Opozita, jo problem numrash Kryetari i komanduar i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka u shpreh pas seancës së sotme parlamentare s
Mitrovica veriore vuan mungesën e ujit Zvogëlimi i rrjedhjes së ujit në pjesën jugore të Mitrovicës ka bërë që veriu të jetë në një situatë dramatike, pasi po
Shpërthimi nga rrjedhja e gazit, vdes kryefamiljari Ka ndërruar jetë në spital njëri nga tre të plagosurit e një dite më parë nga pas shpërthimit të shkaktuar nga rrjedhja
BP heq tapen, fillon rrjedhja e naftes BP ka hequr tapën që mbyllte përkohësisht rrjedhjen në pusin e naftës që vazhdon t&eu