999 rezultate për

rrjedhin

Rrjedhin "ngjyra ylberi" në ujëvarën Yosemite (VIDEO) Ujëvara Yosemite në Kaliforni krijon një pamje mahnitëse për personat që kishin fatin të ishin prezent. Rrezet e para
Pas tërmeteve, Qeveria vendos sigurim të detyrueshëm 10 vjeçar për ndërtuesit Kryeministri Rama ka njoftuar sot se qeveria ka marrë vendim me ndikim afatgjatë, parashikon masat detyruese për ndërtue
Harta, si rrjedhin lumenjtë e botës (FOTO LAJM) Hartografi hungarez Robert Szucs, pas një pune të madhe ka nxjerrë strukturën e lumenjve në të gjithë botën duke treguar
Dalin dy “tradhtarët” e radhës në opozitë, kërkojnë mandatin e deputetit Kandidati i listës së Partisë Demokratike në Qarkun e Korçës, Andi Permeti është paraqitur sot në KQZ për të dorëzuar fo
Chelsea kërkon sulmuesin brazilian Siç raporton "Daily Star", Chelsea është i interesuar për transferimin e futbollistit të Evertonit, Richarlison. Gjig
I rrjedhin sytë gjak por mjekët i thonë se nuk është diçka serioze Një djalosh 22-vjeçar nga India vuan nga një problem i çuditshëm shëndetësor, të cilin nuk kanë mundur ta shpjegojnë plo
Rrjedhin në publik përgjime të Vuçiçit teksa flet për shqiptarët (VIDEO) Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiçit i është publikuar një video ku shihet teksa ankohet për gjendjen e dobët të ser
Romela Begaj, me lotët që i rrjedhin dhe me dore mbi Kuran: Më vranë për së gjalli (VIDEO) Romela Begaj ka mbajtur një konferecë për shtyp me lot në sy pak më parë duke u betuar se nuk kishte prekur asnjë substa
Në Zvicër, eurot rrjedhin edhe nëpër tualete Prokurorët zviceranë po hetojnë një rast tejet të veçantë. Dikush, në një nga degët e bankës UBS të Gjenevës është përpj
Gramoz Ruçi kryeparlamentar, opozitës i rrjedhin dy vota Gramoz Ruçi u zgjodh në krye në Kuvendit të Shqipërisë me 80 vota pro, 6 më shumë se numri i deputetëve socialistë në kë
Parregullsi gjatë provimeve të maturës, tezat rrjedhin edhe në rrjetet sociale Teksa Ministria e Arsimit ashtu si gjithmonë del me njoftimet se testi ka përfunduar me sukses, Këshilli Rinor Kosovar,
Rrjedhin pamjet e projektit sekret kinez, "Rainbow" (VIDEO) Një fotografi që shfaq dronin ushtarak të Kinës po përhapet furishëm në rrjetet sociale. Fluturakja e paemëruar prete
HR: Problemet në Maqedoni rrjedhin nga niveli i lartë i korrupsionit “Human Rights” në një raport të fundit për Maqedoninë shkruan se problemet më të rëndësishme në aspektin e të drejtave t
Skuadra e Tiranës, anëtarët e LSI-së i dërgojnë letër Erjon Veliajt (FOTO) Anëtarët e LSI-së në këshillin bashkiak të Tiranës i kërkojnë kreut të këshillit, Aldrin Dalipi që bashkia të përballojë
Rama: Maqedonia të përmbushë detyrimet që rrjedhin nga Marrëveshja e Ohrit Pas takimit me Sekretarin Amerikan të Shtetit, John Kerry, kryeministri Edi Rama, është shprehur se, vendet e rajonit du
Paralajmërimi i OSBE/ODIHR: Nuk ka kohë për zgjedhje të lira dhe demokratike "Janë të nevojshme ndryshime thelbësore të ligjeve lidhur me sistemin zgjedhor për votimin e diasporës, formatin dhe kom
Vladimir Putinit i rrjedhin lotë (VIDEO) Një prej burrave "më të fuqishëm" të botës, presidentit rus, Vladimir Putinit, i kanë "rrjedhur lotë". Kjo ka ndodhur
Biznesi, qeverisë: Të shlyhen edhe interesat Biznesi kërkon që qeveria të shlyejë jo vetëm detyrimet, siç premtoi kryeministri Rama, por edhe pagesën e detyrimeve sh
Panariti: Marrëdhëniet me IRJM varen nga statusi i shqiptarëve Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Edmond Panariti, iu ka shmangur përdorimit të emrit kushtetues kur ka folur
Shqipëria, e vendosur për të zbatuar përgjegjësitë që rrjedhin nga Karta e OKB Me rastin e përfundimit me sukses të Kryesisë së Komitetit të Ministrave të Këshillit të Evropës, si dhe të zgjedhjes së