999 rezultate për

rritja

Rritja e frikshme e rasteve në Itali, Conte paralajmëron ashpërsim masash Rritja e frikshme e rasteve të reja ka bërë që Italia të ashpërsojë masat kufizuese për të frenuar përhapjen e koronavir
Rritja alarmanteve e rasteve me COVID-19, zv/ministrja: Jemi gati për më të keqen! "Askush nuk mund të parashikojë se sa do të shkojnë numrat dhe ky sistem shëndetësor që ne kemi ngritur do të mbajë..."
Rritja alarmante e rasteve, OBSH: Ja si ndërpritet zinxhiri i infektimeve me Covid-19 OBSH e ka zgjidhjen se si të ndërpritet zinxhiri në mënyrë që të mos përsëritet një mbyllje e dytë. Kreu i Shërbimit
Rritja alarmante e rasteve, Italia rikthen karantinën në disa rajone Me rritjen alarmante të rasteve të COVID-19, Italia do të vejë në praktikë masat e reja kufizuese, në tentativë për të u
Lajm i mirë për shqiptarët! Miratohet rritja e pagës minimale, ja kur hyn në fuqi Një lajm i mirë për shqiptarët është dhënë nga Këshilli Kombëtar i Punës, duke vendosur dhe miraturuar rritjen e pagës m
Rritja e rasteve me Covid-19, Zemaj paralajmëron vendosjen e masave të reja Pas rritjes së rasteve me Koronavirus ka ardhur reagimi i ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj. Zemaj ka theksua
Rritja e rasteve të COVID-19 në Shqipëri, Meta "zbulon" fajtorin "Që nga rrafshimi i pabesë dhe i paligjshëm i Teatrit Kombëtar në kulmin e pandemisë, e sidomos prishja e njëanshme e Ma
Rritja e pagave, Meta sulmon Ramën: Mos i mashtro më shqiptarët! "Qytetarët shqiptarë meritojnë transparencë maksimale dhe jo mashtrime elektorale!" Presidenti Ilir Meta, duke ju ref
Rritja e ndjeshme e rasteve me COVID-19, Greqia vetëm një hap larg vendimit ekstrem Rritja e numrit të rasteve me COVID-19 ka bërë që autoritetet greke të bëjnë të detyrueshme vendosjen e maskës në ambien
Rritja e rasteve me koronavirus, Italia po mendon pezullimin e futbollit? Genoa dhe e gjithë Serie A ka marrë një tronditje të madhe pasi qeveria italiane po mendon pezullimin e ndeshjeve të kam
Rritja e rasteve me koronavirus, paralajmërohen masa të reja anti-Covid-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, thotë se situata epidemiologjike në Kosovë është e qëndrueshme tani për tani por
A mundet "rritja" e Greqisë, të jetë "zvoglim" i Shqipërisë? Nga: Artan Fuga Menjëherë pasi kryeministri grek bëri lajmërimin në Parlamentin e shtetit fqinj se Greqia do ta çojë
Rritja e çmimit të energjisë elektrike, protestuesit kanë bllokuar autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) Qytetarët e Tetovës me automjete sot kanë protestuar për të tretën herë me radhë pasi që Komisioni Rregullator i Energje
Arritja e marrëveshjes për qeverinë e re në Maqedoninë e Veriut, reagon Rama "Ditë e shënuar për shqiptarët e Maqedonisë së Veriut..." Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si një ditë të shënuar
Rritja e rasteve me koronavirus, Evropa po shkon drejt mbylljes Teksa rastet e të infektuarve me koronavirus vijojnë të rriten, vendet kanë filluar të vendosin kufizime të reja për par
Vazhdon rritja e çmimit të arit Çmimi i arit vazhdoi të rritej në një rekord të ri sot duke tejkaluar 2 000 dollarë për ons. Metali i çmuar arriti në
Rritja alarmuese e shifrave të COVID-19 në Shqipëri, Rama tregon a do të mbyllemi sërish "Nuk ka sens të mbyllemi prapë, por të kuptojmë se ky është normaliteti i ri deri kur të dalë vaksina apo virusi të tran
Rritja e Borxhit Publik, Basha akuzon Ramën se po i jep goditjen fatale ekonomisë Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas të dhënave të fundit lidhur me rritjen e Borxhit Publik trksa shprehe se kryem
Rritja e ndjeshme, tre të vdekur në 24 orë nga COVID-19 Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se edhe 3 persona të tjerë të prekur me koronavirus kanë ndërruar jetë në 24 o
Nis rritja e temperaturave, si do mbajë sot moti Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta dominojne në të gjithë vendin gjatë paradites. Por pje