999 rezultate për

rripit

REKORD/ Nuk do ta besoni sa gjoba ka vënë policia brenda një ore Policia rrugore ka vendosur 488 gjoba në total në 12 qarqet e vendit, brenda një ore në kudër të aksionit “Blici Rrugor”
Arrestohet 48-vjeçari në Korçë, 500 lekë për të shmangur gjobën Policia e Korçës ka vënë në pranga një shtetas pasi ai i ofroi 500 lekë policit të Rrugorës për të shmangur gjobën për
Mos e humbisni këtë video të Policisë, këto 60 sekonda të shpëtojnë jetën Policia e Shtetit ka ndërmarrë në fund të vitit të kaluar një fushatë sensibilizuese për vendosjen e rripit gjatë udhëti
Tahiri: Vendosja e rripit të sigurimit, një betejë që do ta fitojmë Ministri Tahiri kishte zgjedhur Durrësin nga ku apeloi se rripi i sigurimit mbetet një sfidë e madhe. Ministri i Punëve
850 policë në krye të detyrës për rripin e sigurimit Edhe këtë të premte vijon me të njëjtën intesitet operacioni “Blic” i policisë rrugore, në të 12 qarqet e vendit. Ai ka
Shoferi ndalohet për rrip sigurimi, por ja çfarë i zbulon policia (VIDEO) Një shofer është ndaluar në orët e paradites së sotme nga policia, për shkak se nuk kishte vënë rripin e sigurimit, por
Pasagjerët pa rrip sigurimi, policia në aksion për ti informuar (VIDEO) Për të gjithë automjetet që transportojnë nxënës të shkollave dhe nuk vendosin rripin e sigurimit, policia menjëherë do
Gjoba të "çmendura" për përdorimin e celularit në makinë Duke e cilësuar si të suksesshëm aplikimin e gjobave për rripin e sigurimit, ministri Tahiri ka thënë se përdorimi i cel
Tahiri flet për “të çmendur”, por ja si e thyen vet ligjin (VIDEO) Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ishte sot në hyrje të Tiranës për të inspektuar respektimin e vendosjes së rripit të
Shtyhen me 5 ditë masat ndëshkuese për rripin e sigurimit Ditën e sotme ishte parashikuar që të viheshin në zbatim sanksionet e kodit rrugor për mos vendosjen e rripit të sigurim
Bujana Bushi humbi jetën për shkak të mungesës së rripit të sigurimit Në bazë të ekspertizës së Policisë Rrugore është arritur në përfundimin se mos vendosja e rripit të sigurimit, i ka marr
Disa këshilla për drejtuesit e automjeteve Numri i viktimave si pasojë e aksidenteve rrugore sa vjen e rritet. Vetëm gjatë këtij viti janë shënuar rreth 1500 aksid
Sulmohet me raketa Rripi i Gazës Dy persona kanë mbetur të plagosur gjatë natës së kaluar nga sulmet me raketë të ndodhura në veri të Rripit të Gazës. M
Hyn në fuqi Kodi Rrugor, ashpërsohen gjobat për shkelësit Nga dita e sotme dhe më pas drejtuesit e mjeteve do të përballen me gjoba më të rënda nëse shkelin rregulat e qarkullimi
Statusi i Rripit te Gazes nga pikepamja e te Drejtes Nderkombetare nga Besim Kamberi Në 60 vitet e fundit, uniteti kombëtar ka qene simboli dhe pika më e fuqishme e palesti