999 rezultate për

rrip

Aksesorët Channel që fiksuan vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Pjesë e koleksionit Pranverë 2019, varësja me shkronja C-H-A-N-E-L ishte një ndër aksesorët më tërheqës të sezonit pranv
40 vite burg për "nënën monstër", vrau vogëlushin me rrip pasi urinoi në shtrat (FOTO LAJM) Një nënë monstër që rrahu djalin e saj dy-vjeçar për vdekje, sepse ai lagu shtratin është burgosur. Katrina Shangreaux,
"Një grua u ça në kokë, tjetrit iu këput rripi i sigurimit" Hoxha tregon tmerrin në avionin Prishtinë-Basel “Një grua është dëmtuar shumë në kokë dhe ka pas gjakderdhje, ndërsa një pasagjer që ishte ulur afër meje pasi iu është
Shqiptarët po rripen, "Rinasi" deklaron fitime rekord në 2018 Në kulmin e përplasjes me qeverinë për treguesit ekonomik të koncesionit, Aeroporti i Rinasit ka vendosur një rekord të
Norvegjia dyshon se Rusia po i përgjon përmes një balene Ekspertët detarë në Norvegji besojnë se e kanë zbuluar një balenë të bardhë që është trajnuar nga marina ruse si pjesë e
Qeveria shtrëngon rripin për të varfrit, ulet pagesa e ndihmës ekonomike Sipas të dhënave zyrtare nga INSTAT në tremujorin e tretë të vitit u trajtuan me ndihmë ekonomikë 52.9 mijë familje në t
Reçipetat i keni veshur gjithë kohës gabim, mësoni mënyrën e duhur Në fakt, reçipetat janë bërë për të qenë të rehatshme dhe e gjithë “magjia” e tyre qëndron në mënyrën e saktë të veshjes
Deklarata shokuese e aktores: Burri më rrahu dy orë me rrip kur isha shtatzënë Një rrëfim shokues mbi ish-bashkëshortin e saj ka bërë aktorja e njohur si "Ahsen hatun" nga seriali shumë i ndjekur "Su
Mësuesja e rrahu me rrip, djali braktis shkollën për 3 vite rresht Fiks Fare solli historinë e një djali nga Gjakova i cili është rrahur nga mësuesja e matematikës 3 vite më parë. Ai ka b
Në urën e "kërcimeve ekstreme", turistit i bie rripi i sigurimit (VIDEO) Në parkun Wansheng Ordovician, pranë qytetit të Chongqing në Kinë, vizitorët përballen me frikën teksa kalojnë në një la
Njihuni me luftëtaret guerile palestineze gjatë shfaqjes së forcës në Rripin e Gazës (VIDEO) Luftëtaret palestineze të guerrilasve të cilat janë anëtarë të grupit të Brigadave të Al-Quds treguan aftësitë e tyre lu
Shkërmoqen automjetet, rripi i sigurimit shpëton paq katër persona Katër persona kanë shpëtuar për mrekulli pas një aksidenti me tre automjete pranë një shkolle të mesme në Arizona. Në
I mbijetuari i Genovas: Ndenja 4 orë i varur me rripin e sigurisë Ka qëndruar në ajër për 4 orë, brenda furgonit, i varur me rripin e sigurisë dhe u shpëtua më pas nga një zjarrfikës. Kj
Është vetëm 14 vjeç por numëron 15 medalje ari në taekwondo Mbrohu… shih kundërshtarin… godit… Këto janë tre hapa se si mund të dalësh kampion në sportin e Taekwondo. Orseld Shk
10 gabimet e veshjeve tek meshkujt (FOTO LAJM) Moda e meshkujve është një gjë e ndërlikuar. Ju mund të mendoni se është mjaft e thjeshtë të visheni me stil, por ka
"Lidhe rripin Kiki", mesazhi origjinal i Veliajt për drejtuesit e automjeteve Bëhet viral mesazhi i Bashkisë së Tiranes, që fton qytetarët të tregohen të kujdesshëm duke lidhur rripin e sigurimit, t
Krim makabër, nëna vret të birin 2-vjeçar pse lagu shtratin (FOTO LAJM) Një nënë rrahu djalin e saj dy-vjeçar për vdekje, sepse ai lagu shtratin. Katrina Shangreaux, 30 vjeçe, u dënua dje m
Protestat në Rripin e Gazës, vriten dy palestinezë Dy palestinezë janë vrarë të pretmen gjatë demostratave të dhunshme përgjatë Rripit të Gazës me Izraelin. Një 13-vje
Pasi të shikoni këtë video, s’do e hiqni më rripin e sigurimit (VIDEO) Pamje të rënda nga një aksident në Florida të SHBA po bëjnë xhiron e botës, për një qëllim të vetëm, sensibilizimin e nj
Izraeli, sulme të reja ajrore në Rripin e Gazës Ushtria izraelite tha të mërkurën se avionët dhe helikopterët e saj luftarakë kryen sulme të reja ajrore gjatë natës kun