999 rezultate për

rrinĂ

Sela reagon për rastin Sopoti: Jeni fundërrina shovene Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka reaguar për vendimin e Ministrisë së Drejtësisë, për të mos i dëmshp
Kreu i LDK-së së Prizreni quan fundërrina aktivistët e VV-së Haxhi Avdyli, kreu i degës së LDK-së në Prizren ka lëshuar një deklaratë të fortë sot, e cila pritet të shkaktojë edhe d
Veseli i quan fundërrinat personat e arrestuar në Badovc Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli i ka quajtur fundërrina pesë personat, e arrestuar të shtunën për terrorizëm në liqenin
Të burgosurit, Rama: Dikur Berisha i quante llumi i shoqërise, sot trafikantë dhe fundërrina Kre i PS-së Edi Rama ka reaguar në rrjetin social Twitter lidhur me qëndrimin e Kryeministrit Berisha ndaj ish të përndj