999 rezultate për

rrimĂ

Gëzohet familja, pas 86 vitesh dhe 5 brezash lind një djalë (FOTO LAJM) Një familje britanike po komentohet shumë së fundmi në rrjetet sociale pasi para pak kohësh festuan lindjen e djalit të
Bashkë me bananet blen edhe merrimangën e rrezikshme Neil Langley nga nga Tipton i West Midland, është tronditur kur në paketimi e bananeve që bleu gjeti një merimangë shumë
U akuzua për indiferencë ndaj viktimave të Londrës, flet gruaja myslimane Një këmbësore e cila mbante një shami ngjyrë kafe dhe një pallto gri është fotografuar duke mbajtur një dorë në kokën e
"Hungërrima e Katy Perry (FOTO LAJM) Katy Perry është gati të rikthehet bujshëm në tregun muzikor nëpërmjet një "hungërrimë". Të paktën kështu quhet kënga e
PS kërkon pavlefshmëri të “masakrës elektorale” Deputeti Partisë Socialiste Blendi Klosi u shpreh se PS-ja do t’i kërkojë Kolegjit Zgjedhor pavlefshmërinë e plotë të “m