999 rezultate për

rrezuar

Meta nuk lë rast t'i shpëtojë pa "thumbuar" Ramën: Qeveria ka rënë! Duket se marrëdhëniet mes Presidentit dhe Kryeministrit të vendit tonë, nuk janë më në terma të mira. Kjo pasi ata nu
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Nga pasarela drejt e në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilata (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë ëe gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet
Kryeqyteti i Armenisë në alarm, dronët azerë shkaktojnë frikë (VIDEO) Tre dronë janë rrëzuar nga forcat armene duke u shkatërruar përfundimisht. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri
Janë rrëzuar në mes të tapetit të kuq, të famshmit që kanë lënë nam (FOTO LAJM) Paraqitjet në tapetin e kuq marrin gjithmonë vëmendjen e mediave të huaja. Yjet të veshur dhe kuruar në detaje parakaloj
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO) Moti i keq, i shoqëruar me reshje të dendura shiu dhe erë të fortë bëri që ekipi i Milanit të braktiste stërvitjen. P
Rrëzohet nga skela, humb jetën punëtori 28 vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku një 28 vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga skela. 28-vjeç
Çati në ajër, pemë të rrëzuara e makina copë copë! Italia veriore përfshihet nga stuhi të forta Çati që fluturuan në erë, pemë të rrëzuara dhe makinë të dëmtuara. Kjo është panorama e Milanos, e cila u godit mbrëmjen
Joshua presion Fury-t: Nuk më duhen më shumë se gjashtë runde për ta rrëzuar Anthony Joshua dhe Tyson Fury kanë rënë dakord në parim që të luftojnë dy herë vitin e ardhshëm për të shpallur kampioni
Meta "thumbon" hapur Ramën: Të rrëzojmë çdo mur dhe për t’u çliruar! "Është koha për të ecur në gjurmët e Rilindasve të vërtetë, për të rrëzuar çdo mur dhe për t’u çliruar nga çdo e keqe që
Haradinaj paralajmëron prishjen e koalicionit, i pakënaqur me Kryeministrin Hoti Ish-kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar prishjen e kolaicionit qeverisës sepse është i pakënaqur
Rama e opozita e re bëhen bashkë e rrëzojnë dy dekretet e Metës Maxhoranca dhe opozita e re se bashku kanë votuar dhe rrëzuar dy dekrete të presidentit Ilir Meta. Konkretisht, janë
Maxhoranca rrëzon tri dekrete të Metës Maxhoranca ka rrëzuar tri dekrete që Presidenti i Republikës, Ilir Meta i kishte kthyer për rishqyrtim në Kuvend. Bëh
Rrëzimi i avionit ushtarak, gjendet i vdekur piloti Trupi i një piloti është gjetur, pasi një avion ushtarak i Forcave Ajrore të SHBA-së u rrëzua në Detin e Veriut. Sipa
Vazhdojnë telashet për Klodian Duron, Gjykata i rrëzon kërkesën Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro u arrestua më 27 mars nga policia, për shkak të kallëzimit të ish-bashkëshort
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë te gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet
Rama akuzon Kurtin: Vetëvendosja ka ndërmarrë aksione për të rrëzuar qeverinë time Për herë të parë kryeministri Edi Rama shprehet hapur kundër Lëvizjes Vetëvendosje, madje e akuzon këtë forcë politike n
Bie nga kati i shtatë, humb jetën 47 vjeçari në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës, ku një 47 vjeçar ka humbur jetën, pasi është rrëzuar nga kat
Nga moti i ftohtë tek konsumi i hudhrave, mitet e rrëzuara mbi koronavirusin Frika nga sëmundja ka shtyrë shumë njerëz në të gjithë botën të besojnë disa teori jo shkencore mbi koronavirusin dhe më
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë te gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet