Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

rrezua

Kjo është gropa gjigante e shkaktuar nga përplasja e avionit të "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) 157 persona humbën jetën dje në mëngjes pasi avioni Boeing 737 MAX8 u përplas në tokë pak minuta pasi ishte nisur nga kr
Gjendet kutia e zezë e avionit ku vdiqën 157 udhëtarë Kompania “Ethiopian Airlanes”, avioni i së cilës u rrëzua të dielën, ka njoftuar se hetuesit e kanë gjetur kutinë e zezë
Mustafa ende i mërzitur: Komandantët më rrëzuan mua Kryetari i LDK’së Isa Mustafa ka thënë se komandantët e kanë rrëzuar Qeverinë e LDK-së për hesape të veta. Ai ka thën
Simulohet aksidenti ajror, kështu u rrëzua avioni i futbollistit Emiliano Sala (VIDEO) Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala humbi jetë në aksidentin tragjik me avion mbrëmjen e 21 janarit. Shkaqe janë ende të
Atletico Madrid akuzon VAR-in përmes rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Reali i MAdriditit arriti të fitonte derbin ndaj Atletikos në shtëpinë e këtyre të fundit me rezultatin
Berisha bën deklaratën e fortë: Rama duhet rrëzuar me çdo çmim! Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në Opinion, ka deklaruar se protestat masive nuk do të ndalen dhe se do ta rrëzoj
Ish-piloti: Modeli i avionit me të cilin udhëtonte Sala, i njohur për aksidente të shumta Emiliano Sala i cili udhëtoi nga Franca në Angli me një avion privat është rrëzuar në plot 160 herë të tjera. Avioni
“Skandalet e pafundme, qeveria duhet rrëzuar” Analisti Fatos Lubonja ka deklaruar në News24 se është e nevojshme që qeveria të rrëzohet. Sipas tij, skandalet e fun
Njihuni me fizikantin shqiptar që studioj 30 vite për të rrëzuar Ajnshtajnin Një profesor kosovar i fizikës ka marrë guximin ta sfidojë gjeniun e shekullit XXI, përkatësisht fizikanin e ndjerë të p
Djali rrëzohet duke dashur të bjerë në sy, videoja bëhet virale (VIDEO) Një kamarier ka tentuar të bjerë në sy të një vajze, por fatkeqsisht jo cdo gjë ka dalë ashtu sic ka planifikuar. Tek
"Edi Rama duhet rrëzuar, njësoj si statuja e Enver Hoxhës" Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, i’u përgjigj pyetjes nëse ka ardhur koha që kryeministri
Zbulohet gjithçka, kjo është arsyeja pse u rrëzua helikopteri i presidentit të Leicesterit Zbulohet shkaku kryesor i rrëzimit të helikopterit i cili i solli vdekjen ish-pronarit të Leicester Cityt, Vichai Srivad
Reagimi i Furyt pasi u rrëzua në rundin e 12-të mahnit fansat (VIDEO) Tyson Fury u nokautua dy herë në meçin kundër Deontay Wilder, megjithatë ai nuk i lejoi këto dy nokaute t’ia humbin meçi
Haradinaj i vendosur: Taksa 100% nuk hiqet edhe po u rrëzua qeveria Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj vijon t’i qëndrojë besnik vendimit të tij për vendosjen e taksës 100% ndaj hyrj
Rrëzohet avioni, nuk ka të mbijetuar Një avion luftarak i Luftës së Dytë Botërore u rrëzua në parkingun e një kompleksi apartamentesh në Teksas, duke i marrë
I shpëton burgut ish-drejtori i LSI Aksioni i bujshëm me arrestimin e disa personave me akuzën e korrupsionit në rrugën Tiranë-Elbasan dhe Elbasan-Gjinar du
Tentoi të binte në sy të vajzës, kamarierit i ndodh gjëma (VIDEO) Një kamarier ka tentuar të bjerë në sy të një vajze, por fatkeqsisht jo cdo gjë ka dalë ashtu sic ka planifikuar. Tek
I kanë votat për ta rrëzuar por opozita fshihet pas detajeve Lista Serbe ditë më parë u ka ofruar bashkëpunim partive opozitare për rrëzimin e qeverisë “Haradinaj”. Kjo mbështetje k
VV: Nuk bëhemi si Thaçi me serbët kundër Haradinajt Lista Srpska i ka ofruar opozitës kosovare dhjetë votat e saj për ta rrezuar Qeverinë. Partitë e mëdha opozitare tash ka
U rrëzua dhe grisi fustanin në mes të skenës, tmerri që i ndodhi këngëtares shqiptare Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. "Jam rrëzuar