999 rezultate për

rrezohet

Shkrihet rrjeti, moderatorja shqiptare rrëzohet disa herë në dëborë (VIDEO) Moderatorja Brunilda Jahe, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video epike nga prapaskenat e xhirimeve. Një
Moderatorja shqiptare rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja e njohur e "My living", Brunilda Jahe, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video epike nga prapaske
Rrëzohet "mjelma" ruse, bombarduesi i frikshëmn bie në Arktik Një avion bombardues rus është rrëzuar në veri-perëndim të Rusisë për shkak të stuhisë së dëborës. Dy anëtarë të eku
Aplinistja me bikini rrëzohet nga shkëmbi dhe ngrin për së gjalli (FOTO LAJM) Një alpiniste e quajtur Gigu Wu apo siç njihej ndryshe si “aplpinistja me bikini” mësohet se ka humbur jetën pasi u rrë
Rrëzohet avioni në Iran, shumë të vdekur (FOTO LAJM) Një tragjedi ka tronditur Iranin ditën e sotme. Mësohet se është rrëzuar një aeroplan ushtarak dhe sipas njoftimeve të p
Djali rrëzohet duke dashur të bjerë në sy, videoja bëhet virale (VIDEO) Një kamarier ka tentuar të bjerë në sy të një vajze, por fatkeqsisht jo cdo gjë ka dalë ashtu sic ka planifikuar. Tek
Vuçiç është në hall, gati të rrëzohet nga protestat Liderët opozitarë në Serbi janë zotuar për të vazhduar protestat në janar pas marshit të mijëra personave në Beograd në
Basha humb drejtimin pas fjalimit, për pak rrëzohet (VIDEO) Lulzim Basha ka mbajtur gjatë mëngjesit të sotëm fjalën e tij në në Kuvendin e sotëm të PD-sëq. Por jo gjithcka ësh
Shkëndija befasohet në shtëpi, rrezohet pas 7 fitoresh radhazi Shkëndija është befasuar në shtëpi teksa pas 7 ndeshjve pa humbe është mposhtur 1-0 në fushën e vet nga Akademija P
Rrëzohet 84 kate ashensori në Chicago, qytetarët shpëtojnë për mbrekulli Disa njerëz të bllokuar në një ashensor në qytetin e Chicagos në Shtetet e Bashkuara menduan për një çast se po shkonin
Rrëzohet avioni, nuk ka të mbijetuar Një avion luftarak i Luftës së Dytë Botërore u rrëzua në parkingun e një kompleksi apartamentesh në Teksas, duke i marrë
Rrëzohet "bisha" amerikane e ajrit, çfarë ndodhi me pilotët Një avion luftarak i Marinës së SHBA është rrëzuar në Detin Filipin, në jug të ishullit Japonez të Okinaëa. F/A-18 Ho
Një kriminel serb rrëzohet për vdekje nga ballkoni Krimineli i dënuar Crni Gruja ka vdekur pasi ka rënë nga balkoni i banesës, në të cilën jetonte Në qendër të Beogradit
Shpendi pret në takim Haradinajn dhe i thotë se duhet të rrëzohet Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryetari i Komunës së Prishtinës sot kanë mbajtur një takim. Pas këtij taki
Tragjedi, rrëzohet avioni me 188 persona në bord (FOTO LAJM) Një avion i kompanisë indoneziane të fluturimeve, “Lion Air” është rrëzuar në det së bashku me 188 persona në bord, pasi
Rrëzohet pranë stadiumit helikopteri i pronarit i Leicester Cityt (VIDEO) Helikopteri i pronarit të Leicester Cityt është përplasur me helikopter afër stadiumit të klubit. Ende nuk është konf
Grezda rrëzohet brenda në zonë, arbitri nuk jep penallti (VIDEO) Shqipëria po luan ndaj Jordanisë në "Elbasan Arena". Në minutën e 25′ Grezda del i vetëm dhe rrëzohet në zonë,
Tensione në ajër, rrëzohet avioni ushtarak amerikan Një avion ushtarak amerikan është rrëzuar një orë më parë në Afganistan. Aeroplani C-130J Super Hercules raportohet s
Deputeti zbulon skemën si do të rrëzohet padia ndaj Rexhep Rrahja Deputeti demokrat, Agron Shehaj, ka zbuluar se si deputetit Rrahman Rrahja do të nxjerrë djalin e tij nga burgu, Rexhepi
E pabesueshme, rrëzohet avioni më i shtrenjtë në botë Ushtria amerikane ka pësuar humbjen e parë në avionët e saj F-35, ku një prej tyre është rrëzuar në Karolinën e Jugut, n